Svetlo zelená tapeta v interiéri: typy, nápady na dizajn, kombinácia s inými farbami, závesy, nábytok

Svetlo zelená tapeta dodá do interiéru bohatstvo a slnko. Podporia tvorivosť a premenia miestnosť na kompletnú rekreačnú oblasť.

Prvky dizajnu interiéru

Tam sú niektoré nuansy, ktoré by mali byť zvážené, keď si izbu.

  • Aby sa jasná zelená tapeta nevytvorila nepríjemnú atmosféru, mali by byť kombinované s neutrálnejšími odtieňmi.
  • Aby nedošlo k preťaženiu situácie v malej miestnosti, môžete sa sústrediť len na jednu zo stien.
  • V miestnostiach určených na relaxáciu je lepšie používať svetlejšie odtiene.

Typy tapiet

Tapety sú najobľúbenejším stenovým krycím materiálom. Zvážte ich hlavné typy.

kvapalina

Pomôžu priniesť jarnú sviežosť, energiu a jasnú slávnosť do miestnosti, ako aj maskovať nedokonalosti stien.

Nástenné maľby

Najvyššia kvalita a funkčnosť. Nástenné maľby zelenej farby, napríklad s lesné zloženie vytvoriť pocit prírody v obývacej izbe alebo chodbe.

fleece

Majú väčšiu hustotu, nepôsobia na vlhkosť. Povrch môže byť hladký, s reliéfnymi vzormi alebo embosovaný. Odolná a ekologická.

vinyl

Majú veľkú dôstojnosť, pretože dokážu sprostredkovať akúkoľvek textúru, napríklad kameň, tkaninu, kožu alebo omietku. Veľmi ľahké umývanie.

Na fotografii je spálňa so stenami lemovanými vinylovou tapetou.

papier

Tenké, ľahké a úzke, sú lacné a ľahko sa lepia.

textilné

Pridajte do miestnosti pokoj a prirodzenú prirodzenosť. V takomto prostredí prevládne harmónia a pohodlie, ktoré v každodennom živote sú tak chabé.

Návrh a výkresy

Môžete si vyzdvihnúť textúry s malými alebo veľkými kresbami, alebo držať tapetu s monogramami, aby sa zachoval jas pozadia.

jednofarebný

Pridajte do interiéru dotyk pohodlia a tepla. Ak ich používate v dobre osvetlenej miestnosti, tieň bude hrať a zdvojnásobí slnečné svetlo. Odrážajúc ho od stien, monochromatické bledozelené svetlo vizuálne zvyšuje hranice miestnosti.

Na fotografii je dieťa s monochromatickou svetlo zelenou tapetou na stenách.

S kvetmi

Kvetinové výtlačky niesť ženský, aby izba útulné a transformovať. Pôsobia ako prvok tvoriaci štýl, pretože mnohé oblasti sú veľmi charakteristické krytom s kvetmi.

Monogramy a ozdoby

V kombinácii s takmer všetkými dizajnérskymi fantáziami a nápadmi. Tapety so striebornými monogramami a ozdobami budú vyzerať obzvlášť luxusne.

Geometrický vzor

Univerzálna možnosť, ktorá nikdy nestratí svoj význam. Môže to byť malý hrášok a pásik a veľké kruhy a najbežnejšia bunka.

Na fotografii je kuchyňa s bledozelenou tapetou s geometrickou potlačou.

S tlačou fotografií

Tlač fotografií sa v modernom interiéri čoraz viac rozvíja. Správne zvolená krajina vás bude cítiť na pláži alebo sa ocitnete v centre pulzujúcej metropoly.

S motýľmi

Táto tlač vám umožní cítiť atmosféru letného dňa v miestnosti kedykoľvek.

3d výkresy

Vizuálne zväčšte malý priestor. To pomôže 3D efektu s panoramatickým obrazom a optickou ilúziou, ako sú pohľady na imitáciu mesta alebo okna.

Fotografia má interiér s 3D tapetou v zelenej farbe.

bicolor

Líšia sa tónom, textúrou alebo ornamentom. Takéto tapety spoločníci vytvárajú harmonickú kombináciu.

Kombinácia s inými farbami

Treba poznamenať, že existujú aj základné varianty kombinácií a ďalšie farby pre zriedkavejšie alebo rafinované kombinácie.

S bielym

V tomto uskutočnení sa získa „zlatý priemer“ - šťavnaté vápno je vyvážené tradičnou bielou farbou.

Vo fotografickej miestnosti so svetlo zelenou tapetou v kombinácii s bielym vzorom.

S lila

Veľmi exotická a expresívna kombinácia. Byť v blízkosti vstupujú do dialógu a navzájom sa neprerušujú.

Foto interiér a svetlo zelená tapeta s lila vzorom.

Sivá

Svetle zelená dokonale osvieži monochromatickú sivú farbu. Tým nám pripomína, že aj medzi betónovými konštrukciami je vždy miesto pre prírodu.

S čiernou

Docela extravagantná kombinácia s náznakom drámy. Tento pomer možno použiť na vytvorenie miestnosti pre teenagera alebo kúpele. Ak sa vám páčil luxus, potom je táto možnosť dobrá pre dizajn obývacej izby s pridaním zlata.

S oranžovou

Tvoria prirodzený a prirodzený pár: ako tráva a zapadajúce slnko, ako radosť a bezstarostné detstvo. Najčastejšie sa tento svetlý duet používa v interiéri škôlky, pretože táto kombinácia farieb je prítomná v detských hračkách a oblečení.

S ružovou

Atraktívne v jeho účinkoch na emócie a ľudské podmienky, rovnako ako v estetickom vnímaní. Bezbrannosť a citlivosť ružovej farby je tlmená praktickou svetlozelenou farbou.

Žltá

Nádherný pár farieb pre veselý interiér. Koniec koncov, tieto odtiene z jednej jesennej palety, a preto sú skvelé pre seba.

Foto tapetu v rôznych štýloch

Svetlo zelená tapeta v interiéri vždy priťahovala pozornosť. Toto je koniec koncov kompletná škála dobrej nálady a energie, ktorá je schopná nabíjať aj tie najneúpornejšie povahy s energiou.

klasický

Prísne a zdržanlivý klasický nábytok ožíva a prekvitá s príchodom svetle zelených tapiet v interiéri.

Na fotografii je klasická obývacia izba a lipová tapeta s monogramami.

Provence

Táto jemná a svetlá farba sa veľmi často vyskytuje v tomto štýle. Najjemnejší odtieň zelenej farby so slnečnými tónmi vytvára atmosféru pokoja a pokoja.

Eko štýl

Pridanie prírodného dreva do kombinácie so svetlozelenou tapetou vám umožní navrhnúť interiér, pre ktorý bude charakteristická čerstvosť a čistota línií.

Na fotografii je spálňa s ekologickým štýlom s bledozelenou tapetou na stenách.

moderný

Je to obzvlášť vhodné tapety vápno farby, napríklad bude vyzerať dobre svetlo zelené steny s veľkou tlačou alebo masívne geometrie.

Nápady na zdobenie stien v interiéri izieb

Táto čistá, expresívna a chladná farba má úchvatnú silu a patrí k obľúbeným v modernom dizajne.

V kuchyni

Vhodné najmä pre kuchynské interiéry, ktoré sú vyrobené v modernom štýle, kde je miesto pre geometrické tvary a svetlé kombinácie sú prijateľné.

Na fotografii je kuchyňa so stenami lemovanými svetlo zelenou tapetou.

V detskej izbe

Je lepšie uprednostniť svetlo zelenú tapetu pre dieťa s pokojným charakterom. Do interiéru miestnosti sa môžu pridať aj ďalšie farby, napríklad: žltá, oranžová alebo modrá, ktorá je spojená s oblohou a morom.

V spálni

Farebné riešenia win-win s použitím zelenej sú schopné premeniť obyčajnú spálňu na skutočné majstrovské dielo. V páre môžete použiť odtiene wenge na to, alebo pridať medi a zlata. Pomôžu odhaliť túto farbu so zaujímavou stranou.

Na fotografii je spálňa so svetlozelenou tapetou s kvetinovou potlačou.

V hale

Najvhodnejší pohľad do miestnosti, vytvorenie dôveryhodnej a priaznivej atmosféry. Výber svetlo zelenej tapety v obývacej izbe, nezabudnite na celkový obraz celého interiéru a nepreháňajte to s nasýtením.

Na chodbe

Výber jasných stien v chodbe, dostanete veľa príjemných emócií a pocit uvoľnenej atmosféry. Vo svetle zelenej farbe v takej malej miestnosti bude vždy ľahká a slnečná. Vizuálne roztiahnite priestor a zdvihnite strop.

Farebné znaky kombinácie s prvkami interiéru

V interiéri vápennej farby musíte vybrať správne príslušenstvo pre dekor, aby nevyzeralo príliš chytľavo a smiešne.

rolety

Pozrite sa harmonicky s akýmkoľvek druhom záclon, či už ide o masívne záclony alebo ľahký tyl. Pre svetlé odtiene sa odporúča zvoliť záclony v tmavších farbách, ako sú: tmavo zelená, olivová alebo hnedá.

nábytok

Svetlomodrá tapeta zapadne do tmavého aj svetlého nábytku. Ak sa v kuchyni tejto farby nainštalovať tmavý set, potom to prispeje k druhu temnoty situácie. Nebojte sa aplikovať a dosť studené odtiene.

strop

Interiér je zdobený svetlo zelenou tapetou, ktorá začína hrať s novými farbami. Biele, modré, sivé a piesčité stropy budú s týmto obkladom stien vyzerať najvýhodnejšie.

Paul

Najlepšia možnosť je kombinácia s drevenou podlahou. Taktiež sa dosiahne harmonická kombinácia s inými hnedými podlahovými krytinami.

Fotogaléria

Rôzne lipové tapety vám umožní vytvoriť pokojný alebo luxusný dizajn v rôznych štýloch a smeroch. Táto farba v interiéri má pozitívny vplyv na ľudí v zime, keď zelená chýba. V lete, svetlo zelená je schopná zvýšiť efekt nájdenia prírody v byte.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár