Ako ukladať topánky: nápady, fotografie

Každý sa sám rozhoduje, ako ukladať topánky, a vo väčšine prípadov, keď mení sezónu, niektoré boxy padajú z mezaninu, zatiaľ čo iné sú posielané k nim. Ak chcete získať to, vymazať ho z prachu, nájsť správny pár - to všetko vyžaduje čas a úsilie.

Lepšie je okamžite organizovať skladovanie obuvi, obuvi, sandálov tak, aby boli vždy po ruke a nevyžadovali si neustálu pozornosť. Dizajnéri venujú veľkú pozornosť otázkam skladovania a môžu špehovať mnoho zaujímavých nápadov na ukladanie obuvi.

 • skrinka

Mezanín je ďaleko a vysoko. Je lepšie si kúpiť alebo vyrobiť špeciálnu topánku - trvá to trochu miesta, ale všetky topánky sú na dosah ruky a nemusíte strácať čas hľadaním vhodného páru.

 • police

Niekedy nemusí byť miesto pre kabinet - ako skladovať topánky v tomto prípade? Pokúste sa zavesiť úzke police na krátku vzdialenosť od podlahy a na ne položte topánky.

 • Koše alebo kontajnery

Koše, alebo kontajnery, môžu byť uložené v špeciálnych regáloch, ukrytých v skladovacom systéme alebo umiestnené do prehľadu, ale v tomto prípade je lepšie, aby boli zatvorené. Priehľadné škatule dávajú možnosť vidieť, čo je vo vnútri, farebné - triediť obsah podľa ročných období, alebo podľa rodinných príslušníkov. Prútené koše môžu byť dekoráciou interiéru.

 • stojan

Na predaj nájdete špeciálny kompaktný stojan na topánky - miesto, ktoré zaujíma, je veľmi malé a do neho zapadá veľa párov.

 • pouf

Tradičné riešenie je osmanské, na ktorom môžete meniť topánky. Otvorenie veka, môžete odstrániť zbytočné, zatiaľ čo obuv v ňom.

 • organizátor

Tam, kde je malý priestor pre stacionárny nábytok, je zvykom používať organizátorov. Sú vhodné na uloženie obuvi, ak sú umiestnené na stene vo vstupnom priestore.

Podobný organizér môžete zavesiť na vnútorný povrch dvierok skrine. Obzvlášť výhodné je skladať papuče a topánky bez pätiek.

 • ramienko

Osobitné nepríjemnosti počas skladovania topánok. Neodporúča sa ich skladať, krabička s „topánkami“ zaberá veľa miesta. Jedným z riešení problému je pripojiť topánky na vešiak.

 • Sklad

Ak je vo vstupnom priestore malá skladovacia miestnosť alebo dokonca len výklenok, potom je jednou z najlepších myšlienok na uskladnenie obuvi, aby sa z nej vytvorila „miestnosť na topánky“. Nika môže byť uzavretá posuvnými dverami alebo len závesmi. Vnútri je potrebné vybaviť stojan.

 • schodisko

Ďalšou odpoveďou na otázku „ako skladovať topánky“ môže byť skladací rebrík. Vyrobené z dreva, je vhodné najmä do interiérov v štýle Provence, country, shebbi-chic a kovu zdobiť podkrovie alebo techno-štýl.

 • Dirty Shoe Zásobník

V „špinavých“ obdobiach sa dajú odstrániť aj topánky z ulice - nielenže sa nezasahujú do uličky, ale aj prestanú špiniť podlahy. Medzi nápadmi na uskladnenie topánok patrí jeden z najoriginálnejších.

Vezmite si malú nádobu, napríklad kryt krabice, dajte kamene do vnútra a stojan na topánky je pripravený. V slush okamžite oceníte pohodlie takéhoto úložného systému!

 • boxy

Jednoduché krabice z obchodu s potravinami môžu byť veľkým kontajnerom vašej kolekcie obuvi. Stačí ich natrieť a zavesiť na správne miesta.

 • odkvap

Ak je na chodbe veľmi málo miesta a nie je jasné, ako skladovať topánky, skúste na stenu upevniť závesové tyče. Prakticky „nejedia“ priestor a zároveň pevne držia vašu obuv na stene. Môže sa dokonca stať dekoratívnym prvkom v dizajne vstupného priestoru!

 • Pamäťová fotografia

Ak držíte topánky v krabiciach, existuje spôsob, ako skrátiť čas, ktorý hľadáte pre správny pár: stačí odfotiť svoje topánky, vytlačiť ich na tlačiarni a nalepiť ich na prednú stranu boxu.

 • výzdoba

Ak ste vlastníkom exkluzívnej obuvi, aby ste sa pozreli na to, čo je radosť, urobte z nej expozíciu. Zdobí váš interiér a dodá mu zvláštnu "chuť".

 • bufet

Je vo vašom dome skriňa, ktorú nepotrebujete, alebo knižnicu? Zmeňte ju do skrinky na topánky. To bude prínosom pre topánky aj interiér. Nečakané použitie nábytku ukazuje originalitu myslenia jeho majiteľov.

Zanechajte Svoj Komentár