Dekoratívne krby do bytu

umožniť krb v interiéri bytu - túžba nielen mnohých dizajnérov, ale aj mnohých obyčajných ľudí, chcem sa pozerať na ohnivú hru, spočívajúcu po náročnom dni.

Bohužiaľ, komíny sú v minulosti, v starom fonde, a dokonca aj to je často nefunkčné, takže moderné technológie prichádzajú na záchranu, čo vám umožňuje vložiť umelé krby v apartmánoch, bez aktivácie prvkov spaľovania.

Elektrické a biokrby môžu poskytnúť nielen krásnu imitáciu obrazu horiaceho plameňa, ale aj úplne ho prirodzene zahriať.

Výhody dekoratívneho krbu pre byt sú celkom zrejmé:
  • nie je potrebné zbierať palivové drevo;
  • sadze a tepla - nepokazia nábytok a tapety;
  • nie je nutné komín čistiť;
  • v prípade potreby je možné krb presunúť do inej miestnosti.

Druhy umelých krbov v byte:
  • Bio krb

Bioetanol poháňaný etanolom v procese spaľovania produkuje svetlo a trochu tepla, pričom nevytvára dym ani zápach pálenia.

Palivo je šetrné k životnému prostrediu, je bezpečné pri správnom používaní a nevyžaduje komínové zariadenie. Dekoratívne krby na byty Formát „bio“ sa často dopĺňa v interiéri.

  • ohrievač

Plastové platne, lampy a valec, ktorý otáča elektromotorom, pracujú ako guľatiny v ňom, a tiež „rozsvietia“ plameň v umelom dreve.

O otázke príťažlivosti rozhodujú rôzni výrobcovia krby v interiéri bytov, Niekto používa systém zrkadiel, ktoré vytvárajú „hlboký“ obraz, iní pridávajú záplaty látky, na pohyb „plameňov“, používa sa aj fólia.

Namiesto požiarnej komory na elektrikárskom mieste - elektro kazety s vstavaným vykurovacím telesom (TEN). Obytný krb pre byt s takýmto prvkom je celkom možné miestnosť ohrievať.

Teplo generované vykurovaním, vnútorný ventilátor smeruje von, ohrev ohniska môže dosiahnuť takmer päťdesiat až sedemdesiat stupňov Celzia. Prístroj je v dobrom stave schopný pracovať bez prestávky na jeden deň.

Pri výbere je veľmi dôležitá kvalita a spoľahlivosť výrobcu umelý krb v byteRovnako ako ktorýkoľvek iný elektrický predmet, môže byť nebezpečný aj krb, ak nie je dodržaný, alebo ak jeho výroba nebola zodpovedajúcim spôsobom certifikovaná.

iste umelý krb v interiéri - je to veľmi krásne, na trhu je pomerne široká škála výrobkov, takže nebude ťažké vybrať si možnosť pre dušu.

Foto dekoratívne krby v interiéri TLV Get Away apartmány v centre Tel Avivu.

Foto dekoratívne krby v interiéri apartmány v Budapešti od Csorba Anita.

Foto dekoratívne krby v interiéri obývacia izba spojená s kuchyňou z MSWW.

Zanechajte Svoj Komentár