Kde umiestniť práčku?

Takmer každý dom má alebo bude práčkou. Potrebná vec v domácnosti a nepostrádateľný asistent. Rozmery samotnej jednotky sú možno niečo, čo sa má merať a špeciálne vyberať miesto pre práčku.

Štandardné apartmány sa nelíšia podľa priestoru a v budovách z minulého storočia neexistovalo žiadne ustanovenie o prítomnosti takýchto zariadení doma, takže otázka kam umiestniť práčkuNie je vždy ľahké dovoliť. Problém ubytovania, každý rozhoduje vlastným spôsobom, ale existujú spoločné riešenia, ktoré môžu byť vhodné pre mnohé byty.

kúpeľňa

Vyberte jednotlivca práčka a označiť ju za domácu bielizeň je dosť odvážnou možnosťou, ale skutočnosťou je, že takáto miestnosť môže byť len vaňou, a to aj v prípade, že to metre umožňujú.

Vo veľkej kúpeľni optimálne majú práčku v samostatnom šatníku so žalúziami. samotný stroj bude umiestnený na dne a police potrebné na farme budú na vrchole. Kúpelňa je tiež vhodná, pretože nemusíte tlačiť komunikačný systém na prívod a odvod vody a elektrického vodiča, na dlhé vzdialenosti, všetko bude priamo spojené priamo v miestnosti.

Tam sú tiež malé stroje, môžu byť inštalované pod umývadlom, táto možnosť je ideálny pre bachelor štúdio apartmány.

kuchyne

Po druhé, podľa popularity miesto pre práčku - kuchyňa. Zvyčajne je kuchynský priestor priestrannejší ako kúpeľňa, okrem toho je k dispozícii aj komunikačný systém. V kuchyni môžete umiestnite práčku takmer akejkoľvek veľkosti, čo je veľmi dôležité pre rodinné domy.

Zo zrejmých nevýhod je potrebné uznať, že domáce chemikálie, ako napríklad prací prostriedok, nie sú najlepším korením na riad, preto je dôležité dodržiavať elementárnu presnosť, aby sa práškové výrobky nedostali do výrobkov.

Chodba alebo šatňa

ak práčovne Nie, dá sa umiestniť na chodbu alebo šatňu. Chodby sa líšia v konfigurácii, v štvorcových priestoroch môžete zariadiť výklenok zo sadrokartónu, ktorý skryje všetku komunikáciu a oddelí auto od obytnej časti. Táto možnosť je celkom prijateľná, pracovný stroj nikoho neruší.

Loggie a balkóny

Umiestnite práčku na balkóne, samozrejme môžete, nie je nič prekvapujúce. Balkón je takmer oddelený práčka, tam to bude fungovať sám a žiadny hluk nie je počuť. Jediná nuancia, balkón alebo lodžia by mali byť izolované na úrovni miestnosti.

Stroj je určený na prácu v určitých teplotných podmienkach, náhle zmeny teploty a zamrznutie môžu viesť k zlyhaniu systému. Preto pri výbere v prospech balkóna je potrebné vykonať serióznu prácu na poveternostných podmienkach.

Najlepšie, ak miesto pre práčku pred začatím opravárenských prác. Predbežné plánovanie pomôže správne umiestniť auto v dome.

Zanechajte Svoj Komentár