Urob si to sám

Urob si to sám nie je náročná úloha. Tieto police vyzerajú veľmi moderne a moderne, v sebe spájajú detaily módnych minimalistických štýlov, ekologického dizajnu a večnej country hudby.

že urobiť police na stenu v byte, kde nájdu svoje miesto knihy alebo suveníry z dlhých ciest, musíte mať nasledovné:

  1. 2 dosky veľkosti, ktorú potrebujete (napríklad 75x30 cm),
  2. 4 kožené pásy, ktorých dĺžka sa približne rovná dĺžke dosiek, t
  3. 4 krátke a dlhé dlhé skrutky s plastovými zátkami,
  4. nôž
  5. linka,
  6. vŕtačka
  7. nástroj na určenie horizontálnej (úrovne).

pre robiť police do-it-yourself stačí mať minimálne zručnosti na prácu s vŕtačkou. Kožené opasky by mali byť ploché a hladké. že urobiť police na stenu pôvabný a elegantný, začať s, zarovnať ich hrany pripojením pravítka a odrezať prebytok spolu s ostrým nožom.

Potom vyvŕtajte pásy zložené na polovicu vrtákom (viď foto) vo vzdialenosti dvoch centimetrov od okraja.

Ďalší krok v aby to urobila polica sama - upevnenie na stenu. Na to potrebujete veľké skrutky. V predvŕtaných dierach v stene musia byť vložené hmoždinky. Potom pripevnite kožené remienky k stene dlhými skrutkami.

Urobte police na stenu prísne horizontálna úroveň. Pripravené dosky vložte do slučiek a zarovnajte ich. Teraz môžete upevniť pásy pomocou ďalšej krátkej skrutky (ako na fotografii).

Urob si to sám je koniec! Ak takto urobíte viac políc a umiestnite ich nad seba, dostanete stojan, ktorý môže váš dom ozdobiť a vyriešiť problém umiestnenia fotografií do rámov, suvenírov, kníh, domácich zbierok a iných malých vecí pre vaše srdce, ktoré zvyčajne nemajú dostatok miesta.

Zanechajte Svoj Komentár