Veľké papierové kvety vyrobené z vlnitého papiera

Urobiť vlnité papierové kvety DIY je veľmi jednoduché. Vďaka tejto technike je možné vytvoriť celé kytice originálnych kvetov. Ozdobte ich svojím domom alebo záhradou a potešte svoju domácnosť.

Na vytvorenie veľkých farieb vlnitého papiera bude potrebné zakúpiť:

  • listy z viacfarebného vlnitého papiera (počet listov 6-8 kusov, veľkosť 50x80 centimetrov);
  • papierové spony v množstve rovnajúcom sa listom papiera (6-8 kusov);
  • papierové nožnice;
  • mäkký tenký drôt.

Po prvé, pred vykonaním papierové farby vlnitý papier, vyberte miesto vhodné a dostatočné pre prácu. Vezmite si hárok z farebného vlnitého papiera a začnite stláčať a skladať ako harmoniku. Snažte sa získať výsledné záhyby korešpondujúce vlnovky na papieri. Každá ohyb by nemal byť väčší ako 5 centimetrov na šírku.

Teraz potrebujeme klipy na papier. Výsledné preložené pásy zaistiteveľké vlnité papierové farby.

Nasaďte si pracovnú plochu tak, ako ste si pre seba určili, všetky farebné pruhy. Vezmite nožnice na papier a odrežte konce zložených pásikov tak, aby ste mali „rebrík“. Každý ďalší pásik by mal byť menší ako predchádzajúci pás o približne 4 cm. Napríklad, ak prvý z nich bol 50 centimetrov, potom druhý by bol 46 centimetrov, tretí - 42 centimetrov, štvrtý - 38 centimetrov. A tak ďalej.

Teraz môžete ozdobiť okraje našich pásikov papierové farby vlnitý papier, Môžu byť buď hladké alebo ostré. Urobte to na oboch stranách.

Preneste nožnice pozdĺž hotových záhybov farebných pruhov a rozrežte ich na stred (miesto, kde sa nachádza klip, nie je rezanie) na oboch stranách. Urobte to vo všetkých záhyboch.

Vyberte papierové spony z našich prúžkov a položte ich na stôl v poradí. Počnúc najdlhším pásom a končiac najkratším. Výsledná farba sa teraz vracia do harmoniky.

V strede ťahajte drôt.

Ďalším krokom je začať zdvíhanie zo spoločného väziva, každý pás oddelene na oboch stranách, vyhladzovanie. Urobte to postupným narovnaním každej farby.

Postupne sa objaví veľký kvet z vlnitého papiera, Nebojte sa uplatniť zmeny, ak vám niektoré okvetné lístky nevyhovujú v dĺžke alebo šírke, pre tento účel použite papierové nožnice.

Zanechajte Svoj Komentár