Felt koberec to urobiť sám

Prinášať domovskú rozmanitosť: naučiť sa robiť plstená rohož.

Ak vaša duša žiada o niečo originálne a teplé v očakávaní zimy a zimy, potom by ste o tom mali premýšľať. plstená rohož, Štýlová a svetlá dekorácia pre domácnosť pritiahne pozornosť tých, ktorí neustále hľadajú originálne dekoratívne prvky a milovníkov ručnej práce.

Urobiť matrace do-it-yourself potrebuje:

  • cítil alebo orezával v hotovej forme,
  • obyčajné lepidlo alebo lepidlo,
  • nožnice a dosť trpezlivosti.

Výrobný proces plstené rohože nekomplikované. Na pás plsti je nutné nanesiť tenkú vrstvu lepidla a navinúť ho do kotúča. Opäť vložte lepidlo na ďalší pásik a zabaľte ho do role. Je dôležité dodržiavať nasledujúcu technológiu - lepiť novú pásku presne na križovatke s predchádzajúcou.

Vzor tohto typu domov koberec urobiť sami môže byť čokoľvek. Stačí urobiť niekoľko základných motívov oválneho alebo okrúhleho tvaru. Môžu byť zošité a vzdialenosť medzi nimi musí byť naplnená rovnakými pásmi plsti.

veľkosť plstené rohože môže byť akýkoľvek, závisí od množstva materiálu a vašej trpezlivosti. Najzábavnejšou časťou pri výrobe takéhoto koberca je jeho farebná schéma a schopnosť kombinovať akýkoľvek tón a farbu, čím sa vytvárajú vzory.

Navyše, také koberec pre dom dokonale zapadne do vnútornej chodby a obývačky a spálne a detskej izby. Bude to vyzerať dobre aj pri vstupe do bytu. A samozrejme je to veľmi teplo.

Zanechajte Svoj Komentár