Interiérový dizajn dreveného domu z baru Nasonov DesignWerke

Interiérový dizajn dreveného domu sa ukázal byť jedinečným, aj keď sa používajú najjednoduchšie prostriedky: fasáda je zdobená krovmi a mrežami a ich dizajn sa opakuje v dizajne izieb. Jednoduchá úprava je doplnená zaujímavým nábytkom a výraznými dekoratívnymi prvkami.

plán

Všeobecný plán domu je jednoduchý: prvé poschodie je vyhradené pre veľkú obývaciu miestnosť - krb, doplnenú knižnicou a jedáleň v kombinácii s kuchyňou. K dispozícii je aj hosťovská izba. Na prízemí sa nachádza aj kúpeľné centrum s bazénom s prístupom na verandu.

V druhom poschodí nad obývacou izbou sa nachádza veľká kinosála a herňa. Zo sály kina, vstupu do hlavnej spálne, detských izieb a kancelárie. Pre každého v tomto dome je vlastné sociálne zariadenie. Podkrovie je vyhradené pre izby, ktoré majú vlastnú kúpeľňu a šatňu.

štýl

Interiér dreveného domu z baru sa ukázal byť eklektický. Spája v sebe prvky Provence a štýl panstva neďaleko Moskvy, najmä slávneho Abramtsev.

Dizajnéri sa snažili vytvoriť „letnú chatu“ na začiatku dvadsiateho storočia, a to pomocou dekoratívnych detailov, ktoré vyzerajú organicky na pozadí pomerne moderných foriem a povrchových úprav.

Farebný roztok

Vonkajšie fasády domu sú vyhotovené v dvoch základných farbách - bielej a šedej s modrastým nádychom. V interiéri domu laminovaného reziva je hlavnou farbou farba prírodného dreva. Takéto obmedzenie vo farebnej schéme je vysvetlené zložitosťou konštrukčných foriem, a to ako zvonka, tak vnútri domu.

výzdoba

Hlavným prvkom interiérového dizajnu dreveného domu je architektonický návrh stropu a položených parkiet. Pre každú miestnosť sme vybrali jedinečný vzor pokládky dosiek.

Hlavným dokončovacím materiálom je drevo, ktoré je tu na podlahe, na strope a na stenách. Iba v niektorých izbách je podlaha obložená keramickými obkladačkami. Vnútri stromu je impregnovaný špeciálnou zlúčeninou.

Prechody nosníkov na strope sú na niektorých miestach natreté bielou farbou. Podlaha je vyrobená z dubových dosiek rôznej šírky, v dôsledku čoho tvoria druh „chodníka“. Biele lúče sú podopreté bielymi rímsami a soklami rovnakej farby, sú v súlade s bielym nábytkom a dverami a tiež skryjú praskliny vzniknuté pri návrhu domu.

Ak sa ukázalo, že interiér domu z vrstveného dyhovaného reziva je takmer monochromatický, potom je fasáda zámerne kontrastná: šedo-modré konštrukčné prvky jasne vyčnievajú proti bielym stenám.

nábytok

Všetky kusy nábytku boli vybrané s prihliadnutím na štruktúru stropu a vzor parkiet, ktoré nastavujú rytmický pohyb v každej miestnosti. Niektoré položky majú bielu farbu, časť - prirodzenú farbu stromu.

Jasne zelená komoda na jednom zo schodísk, pocta štýlu Provence, hrá úlohu akcentového miesta.

Tvar nábytku pre interiér dreveného domu z baru je pomerne jednoduchý, takmer klasický. Všetko je veľmi funkčné a má dotyk proveniencie. Pre tento projekt vyberte tieto vintage položky, ako aj repliky.

V druhom poschodí, v miestnostiach určených pre deti, boli nainštalované regály, usporiadané podľa náčrtov dizajnérov.

skladovanie

Vzhľadom k tomu, interiérový dizajn dreveného domu je vyrobený v nostalgickom vintage štýle starého panstva, skrine by v ňom vyzerali ako cudzie teleso. Okrem toho priestor ako hlavné skladovacie systémy sa môžu zamerať na klasické - priestranné komody. Sú k dispozícii takmer vo všetkých oblastiach.

Obývacia izba navyše poskytuje regály av kuchyni ako hlavný skladovací systém slúži na prípravu vlastnej kuchynskej linky. Veci „mimo sezóny“ sa odkladajú do šatní, ktoré sú v každej spálni.

osvetlenie

Architektonické prvky zložitých tvarov z nosníkov vytvorili na strope konštrukcie, ktoré určovali miesta pre umiestnenie svetelných prvkov. Pre interiér dreveného domu boli z dreva vybrané kvalitné svietidlá, ktoré sa tiež museli stať dekoratívnou ozdobou.

Väčšinou lustre, svietniky a stojanové lampy sú vyrobené v klasickom štýle s prvkami Provence, avšak v obývacej izbe sú s nimi moderné kovové prívesky, ktoré vyzerajú ako šalátové misy.

výzdoba

Ako dekoratívne predmety používali dizajnéri osobné veci vlastníkov z ich zbierok. Drevené báječné figúrky a maľby umelca z Gruzínska organicky dopĺňajú interiér domu z lepeného laminovaného dreva.

Textilné prvky dekoru majú v tomto dome veľký význam, takmer všetky posteľné prikrývky a vankúše, záclony, kryty nábytku boli zhotovené na objednávku autorskými náčrtkami. Staré svietniky, dekoratívne vázy a taniere úspešne dokončili celkový obraz a vytvorili tú istú letnú náladu.

Zanechajte Svoj Komentár