Interiér vidieckeho domu z lepeného dreva 270 m2. m.

Domy postavené z laminovaného reziva sú silné a trvanlivé. Nebude sa scvrkávať ani deformovať a interiér laminovaného dreveného domu môže byť štýlový aj elegantný.

Vonkajšie steny z fialovej, odtieň "baklažán", pomocou pokrývajúce antiseptické. Samostatné prvky prednej časti domu sú natreté bielou farbou, aby dodali výraznosť.

Dizajnér spracoval vnútorné steny v dome špeciálnymi lakami, ktoré dávajú drevu farbu, ale zároveň neskrývajú výraznú textúru.

Obývacia izba

Každé poschodie má vlastnú obývaciu izbu. V prízemí - s krbom, slávnostné a štýlové. Stena vľavo od krbu bola zatemnená, takže televízor nevynikol čiernou škvrnou na príliš svetlom pozadí.

Kuchyňa jedáleň

Na druhom poschodí sa nachádza útulnejšia útulná obývacia izba. Vybavená posuvnými dverami, ľahko sa zmení na hosťovskú izbu: zatvorte dvere a položte pohovku. Ale najčastejšie táto miestnosť v interiéri domu laminovaného reziva slúži ako detské ihrisko: tu sa deti pána a ich priatelia zamilovali do zhromaždenia.

Celková rozloha domu je malá, ale nevyvoláva dojem: veľké obývacie izby, haly, ako aj terasa, z ktorej je prístupná kuchyňa, ktorá slúži aj ako jedáleň, pomáhajú rozšíriť priestor.

Každý člen tejto veľkej rodiny má tiež vlastnú súkromnú miestnosť, ktorá nepresahuje 15 m2. m. Trochu viac len spálňa - 20 metrov štvorcových. m.

Spálňa №1

Spálňa číslo 2

Detská izba №1

Detská izba číslo 2

kúpeľne

V interiéri rustikálneho dreveného domu, nie všetky izby by mali byť hotové s drevom. Takže, kúpeľne, z ktorých je niekoľko v dome, boli rozhodnuté, že budú obložené dlažbou, hoci bolo možné zvoliť vodotesný lak na drevo.

Vzhľadom k tomu, dlaždice je ťažký materiál, "okuliare" z betónu boli vložené do stien v prvom poschodí na posilnenie konštrukcie.

Na druhom poschodí bolo aplikované ďalšie riešenie: kovový rám bol na dreve spevnený, sadrokartón bol na ňom inštalovaný, odolný voči vlhkosti a potom boli na hydroizoláciu umiestnené dlaždice. Pre krásu v hlavnej kúpeľni, namiesto plastovej obrazovky, postavili sadrokartónovú stenu, ktorá bola položená s obrubníkmi.

schodisko

Toto krásne schodisko sa nachádza v centre domu a zaberá hlavné miesto v interiéri domu z lepeného dreva. Je to bezpečné pre deti: na oboch podlažiach je vchod do schodov bezpečne uzavretý svetlými dverami.

Prelamované ploty v druhom poschodí boli navyše pokryté lanami. Toto opatrenie je dočasné, keď deti vyrastú a lano a dvere môžu byť odstránené.

Priestor pod schodmi sa zmenil na pohodlný úložný systém so zasúvateľnými zásuvkami a celá úložná miestnosť sa hodí pod pristátie!

Inžinierske systémy by nemali byť viditeľné, ale zároveň potrebujú prístup. preto všetko, čo by malo byť ukryté pred zvedavými očami, bolo odstránené do kanálov vyvŕtaných v stenách a čiastočne pod podlahou.

Ak potrebujete urobiť dodatočnú zásuvku alebo presunúť prepínač, môže sa vykonať bez narušenia dokončovania.

Interiér dreveného vidieckeho domu je vybavený núteným vetraním a odsávaním. Kanály prechádzajú pod kĺbovým stropom druhého poschodia, ktoré je spúšťané o pol metra a sleduje tvar strechy.

Zanechajte Svoj Komentár