Dom dizajn v štýle Provence v regióne Moskvy

Dizajnéri vytvorili interiér v štýle Provence v vidieckom dome zvyčajného štandardného usporiadania, len mierne ho menia, berúc do úvahy počet ľudí, ktorí v ňom žijú a ich životný štýl.

Podľa štandardného projektu boli steny postavené za rok z profilovaného nosníka, ktorý architekti vybrali ako hlavný stavebný materiál. Po zime, ktorý dom prežil podľa harmonogramu výstavby stavby, sa začalo s výzdobou interiéru.

štýl

Dizajn domu v štýle Provence je odlišný od vzoru: klíma moskovského regiónu, kde stojí dom a klíma francúzskej provincie sa značne líši, a belosť farieb juhu je v strednom pruhu sotva vhodná, už bez jasných akcentov.

Majitelia súhlasili s dizajnérmi a dávali „dobré“ použitie bohatých farieb v interiéri. Samotné farby sú prevzaté z prírody, ale nie sú riedené bielym svetlom, spájajú ich biele pozadie stien a prírodné drevo v svetlom tóne.

nábytok

Pre registráciu Provence v vidieckom dome, najprv potrebujete nábytok tohto štýlu. Ale len to nemôže byť použité - koniec koncov, nemáme Francúzsko. Preto je súčasťou nábytku - obvyklé "klasické". Niektoré položky boli schopné kúpiť, niektoré museli byť na objednávku.

výzdoba

Hlavnou témou v interiéri je záhrada plná kvetov, v ktorých žijú speváci. Záhrada kvitla na stene v čele postele v spálni rodičov, v blízkosti zadnej časti rozkladacej pohovky v izbe ich dcéry. Iris pre manželky a ruže pre dievča maľoval Anna Shott, profesionálny umelec. Jej akvarely návrhári prevedené na materiál, zachovanie jeho textúry.

Provence v vidieckom dome je nemysliteľné bez kovaných predmetov. Tu sú dosť - balkóny a terasové ploty, zadná časť postele a pohovky, horná časť dverí - to všetko je zdobené elegantnými kovanými čipkami z dizajnérskych náčrtkov. Zdá sa, že všetky tieto prvky spoločne prenášajú obyvateľov domu do letnej záhrady.

Provence tiež robili vtáky pre domácu výstavu sami: namiesto nákupu hotových plagátov sa projektový architekt rozhodol urobiť ich na objednávku. Kúpil som si kresby s obrázkami vtákov od známeho ornitológa, ktorý bol na čiastočný úväzok umelcom, urobil ich výtlačok na špeciálnom papieri na akvarel a umiestnil ho pod sklenené v elegantných rámoch.

osvetlenie

Dizajn domu v štýle Provence je ťažké robiť len so svietidlami, aj keď existuje veľa z nich: centrálne lustre, zónové osvetlenie, stojacie lampy, stolné lampy sú na sklade.

Avšak, v lete Provence snáď hlavným osvetľovacím zariadením akéhokoľvek interiéru je prelomenie slnka cez žalúzie. Jeho kresba padajúca na nábytok, podlahu, steny oživuje miestnosti, naplňuje ich teplom a pohybom.

V tomto projekte dizajnéri zahrnuli aj slnko do osvetľovacej schémy domu, najmä preto, že stojí na veľmi slnečnom mieste. Drevené žalúzie zdôrazňujú pocit letného popoludnia v kvetinovej záhrade.

Zanechajte Svoj Komentár