Dom na útese s výhľadom na oceán

Dom na útese, pod ktorým sa striekajú oceánske vlny, nad ktorými stúpajú skalnaté hrebene horských hrebeňov, musí zodpovedať jej neobvyklej polohe a čo najviac využívať príležitosti, ktoré ponúka takéto malebné prostredie.

Chata je ideálne zapísaná do krajiny: zdá sa, že je „šmykľavá“ zo svahu, pričom sa drží na rôznych úrovniach pre nerovný terén. Tak, že dom naozaj neskĺzol nadol, bolo potrebné posilniť nadáciu pomocou mocných oporných kladív do skaly.

Prehľad tohto nezvyčajnéhodomy s výhľadom na oceán otvára sa v rôznych smeroch a ohromuje svojou malebnosťou: ležiac ​​v spálni, môžete obdivovať nepretržitý pohyb vĺn, sediaci v obývacej izbe, s výhľadom na skaly na pobreží.

Na ochranu domu pred možnými požiarmi boli drevené časti, ako sú rámy, ošetrené špeciálnou zmesou a medené panely by zachránili nielen pred požiarom, ale aj pred deštruktívnym vplyvom slaných morských vetrov.

Materiály v tomto exkluzívnom dom s výhľadom na oceán príroda, ktorá zdôrazňuje jej jednotu s krajinou. Kamenné schody pokračujú po skalnatej ceste a vedú do záhrady, drevený strop zjemňuje tvrdý charakter sklenených stien a skrýva elektrické vedenie pod ním.

Taliansky nábytok z ušľachtilých línií vyzerá striktne, prináša do interiéru klasický nádych a obraz nad pohovkou slúži ako jasný dekoratívny akcent.

Ak sa chcete dostať do kuchyne, musíte ísť na ďalšiu úroveň. Všetok nábytok je vyrobený na mieru, prevládajúce farby sú biela a mahagón.

Vedľa kuchyne je terasa nachádzajúca sa na samom útese. Z bezpečnostných dôvodov je obklopený plotom, ale aby neblokoval výhľad, je vyrobený zo špeciálneho skla.

dom na útese dvere sa presúvajú na celú šírku steny a za dobrého počasia sa zdá, že sa rozpúšťa v okolitých priestoroch, čo vám umožňuje naplno si vychutnať život v prírode. Keď vietor stúpa a dosahuje silu hurikánov na týchto miestach, dvere sa zatvárajú, poskytujú obyvateľom pokoj a pohodu.

V centredomov na útesu K dispozícii je knižnica, kde sa rada zhromažďuje celá rodina. Tu môžete sledovať televíziu, alebo, pozerať sa za oknom, sledovať hry delfínov. V dome nie sú v skutočnosti žiadne okná, namiesto nich sú sklenené steny, ktoré umožňujú obdivovať okolitú prírodu bez prekážok.

K malému patiu sa dostanete z knižnice.

Najkrajší výhľad do dom s výhľadom na oceán otvára sa zo spálne. Má všetku občiansku vybavenosť, je tu sprchovací kút a kúpeľňa je veľmi nezvyčajná v dizajne: jej vonkajšia časť, otočená k sklenenej stene, je tiež vyrobená zo skla, aby nezasahovala do nádherného výhľadu. Tiež v spálni je okno s výhľadom na knižnicu, ktorá môže byť pokrytá obrazovkou pre väčšiu intimitu.

dispozície

Zanechajte Svoj Komentár