Country House 100 m². m v štýle minimalizmu

Dizajn domu 100 m2. m. bola vyvinutá v podmienkach, ktoré boli pre architektov veľmi nepriaznivé: na malom pozemku, kde už stál starý dom, bolo potrebné vybudovať ďalšiu modernú budovu, schopnú zabezpečiť pohodlné bývanie rodine s tromi deťmi. Rozpočet vyčlenený na tieto účely bol navyše veľmi malý. Jediné plus sú stavitelia vidiecky dom 100 metrov štvorcových. m. neboli časovo obmedzené. Úloha bola pre dizajnérov zaujímavá a nadšene sa zapojili do práce.

Rozhodli sme sa vybudovať vidiecky dom v štýle minimalizmu, a spojiť ju so starými pomocou galérie-prechod, premeniť ju na zimnú záhradu. Bohužiaľ, kvôli chátraniu starého domu, tento krásny nápad musel byť opustený, pretože nebolo možné zabezpečiť bezpečnosť takéhoto prechodu.

Malá plocha určená na výstavbu, nútená „uviesť do prevádzky“ každý centimeter priestoru, a to horizontálne aj vertikálne. Rôzne úrovne, medziposchodia, nadstavby - to všetko nám umožnilo vytvoriť originál dom dizajn 100 metrov štvorcových. m. a splní všetky priania zákazníkov.

Každé dieťa má vlastnú spálňu, dom má kuchyňu, spoločnú obývaciu izbu a spálňu pre rodičov a tiež miesto na hranie a štúdium. Ale to nie je všetko! Country House 100 m². m. obsahuje aj hosťovskú izbu! Kúpeľne by sa zmestili do dvoch, že s takýmto rodinným zložením nie je luxus, ale nutnosť.

Aby sa udržali v rámci navrhovaného odhadu a udržali náklady na minime, ušetrili na všetkom, čo bolo možné, okrem izolácie, pretože rodina žila celý rok mimo mesta. vidiecky dom v štýle minimalizmu Základom úpravy bola preglejka, ale neskôr bola nahradená sadrokartónom.

S cieľom znížiť náklady a zároveň získať zaujímavý interiér, dizajnéri nezávisle vyvinuli jednoduchý vzor a ozdobili ho niekoľkými stenami v obývacej izbe a chodbe.

dom dizajn 100 m2. m. bol použitý domáci nábytok: takmer všetko bolo vyrobené podľa náčrtkov dizajnérov. To nám umožnilo spravovať priestor racionálnym spôsobom.

Prvé poschodie sa používa pre miestnosti na všeobecné použitie - je to srdce domu, obývacia izba, priestranná jedáleň, kuchyňa a jedna z kúpeľní.

Do vidiecky dom 100 metrov štvorcových. m. V takej veľkej rodine bolo dosť miesta na uloženie všetkých potrebných vecí, v chodbách sa objavili vstavané skrine.

Minimalistický prístup dokonca ovplyvnil schody: aby sa ušetrilo peniaze a priestor, neurobili to štandardom, ale takzvaným „husím krokom“.

Druhé poschodie vidiecky dom v štýle minimalizmu pod posteľ a hrať pre deti. Môžu tam tiež robiť domáce úlohy.

Biela farba a vysoká výška stropu prispeli k tomu, že spálňa rodičov bola vizuálne priestranná, aj keď je malá.

Dvojpodlažné detské ihrisko s detským ihriskom, mini spálňami a miestom na štúdium na druhom stupni.

Detské izby sú ako bunky a sú vymaľované v jasných farbách: každé dieťa má malý, ale osobný priestor.

V treťom poschodí vidieckeho domu sa nachádza hosťovská izba, sklad a druhá úroveň škôlky (miesto na štúdium).

Zanechajte Svoj Komentár