Interiér mobilného domova s ​​prívesom

Prísne drevené rovnobežnostene z dreva, s oknami a dverami, ktoré sú do neho narezané Mobilný obytný vozeň s prívesomktorých majitelia radi cestujú, ale nechcú závisieť od rozmarov hotelového biznisu. Komfort, pohodlie, mobilita - to sú tri „veľryby“, na ktorých spočíva základ tohto rodinného domu. Vonku je dom zdobený šindľom, jedinou ozdobou sú okná a sklenené dvere, ktoré sú zarámované do tmavohnedých rámov.

Interiérové ​​karavany veľmi diskrétne a zároveň expresívne. Má všetko, čo je potrebné pre moderné bývanie - kuchyňa, jedáleň, spálňa a oddychová zóna. K dispozícii je aj hosťovská spálňa, pretože hostitelia vítajú a milujú hosťovanie priateľov vo svojom dome.

toto Mobilný obytný vozeň s prívesom môže slúžiť ako model nielen pre návrh prívesu, ale aj v prípade, že chcete postaviť malý domček na obvyklom základe - napríklad ako hosť. Všetko je premyslené do najmenších detailov: na výšku je rozdelená na dve „poschodia“, spodná je pre spoločenské miestnosti, horná je pre miesta na spanie.

Interiérový motorový dom navrhnutý v zafarbenej svetlošedej farbe, doplnený farbou tmavého dreva, z ktorého sú vyrobené takmer všetky vnútorné štruktúry. Obývacia izba v prvom poschodí má „krb“ - sporák, ktorý ohrieva miestnosť a umožňuje obdivovať živý oheň cez sklo, sediaci oproti malej útulnej pohovke pri okne. Je usporiadaný pod jedným z okien, a pod iným, v susedstve - stôl a stoličky pre jedálenský kút. Môžu zložiť, uvoľniť priestor.

Mobilný obytný vozeň s prívesom neexistujú žiadne obvyklé priečky, namiesto nich sú skrine a skrine používané na skladovanie. Nad posedením - posteľ pre hostí. Tu môžete sledovať televíziu, relaxovať a relaxovať sami.

Hlavná spálňa je nad kuchyňou, schody vedú k nej tiež slúžia ako šatňa.

Veľká pozornosť v interiérové ​​karavany do kuchyne. Nielen, že je tam všetko, čo je potrebné na varenie, chladničky tejto veľkosti stále nie je splnená v každej kuchyni! Všetko je vysvetlené jednoducho - s kočovným životným štýlom, musíte so sebou niesť veľa produktov, takže potrebujete miesto na uskladnenie dodávok.

Kuchynská dekorácia - MDF, ktorá vám umožní ušetriť, ale stolová doska - vyrobená z umelého kameňa, nie lacná, ale trvanlivá a praktická.

Mobilný obytný vozeň s prívesom K dispozícii je suchá skriňa s kapucňou, sprchovacím kútom a umývadlom - sú oddelené od hlavnej miestnosti dvierkami.

Zanechajte Svoj Komentár