Dizajn domu laminovaného reziva na Karelskom Isthme

Tento vidiecky dom z lepeného dreva je postavený v malebnom mieste Karelského isthmu. Je obklopený borovicovým lesom, neďaleko od vchodu do jazera Mednoe.

toto drevený vidiecky dom postavený v malebnom mieste Karelského Isthmu. Je obklopený borovicovým lesom, neďaleko od vchodu do jazera Mednoe. Stavba používa fínsku technológiu. Zákazníci chceli, aby tento dom bol harmonický, nie príliš svetlý, udržovaný v jednom tóne.

dizajn domu z lepeného dreva sa podarilo zobrať do úvahy rôzne chute svojich budúcich nájomníkov a skombinovať klasický povrch s najnovšími architektonickými inováciami.

dispozície

Dedinský dom z dreva bolo stať sa miestom pre útulný odpočinok, ako aj vytvoriť príjemnú atmosféru pre príjem veľkého počtu hostí. Za týmto účelom dizajnéri v prízemí vytvorili spoločný priestor, ktorý kombinuje kuchyňu, jedáleň, obývaciu izbu a dokonca miestnosť na krb.

dizajn domu z lepeného dreva Toto je sémantické centrum, okolo ktorého sa nachádzajú ostatné priestory: kancelária, spálňa pre hostí, toaleta a malá technická miestnosť. Všetko vo všeobecnosti je 235 m2. m.

Rozsah farieb

Hlavné tóny v dizajn domu z lepeného dreva - prírodné, prírodné. Jedná sa o odtiene dreva v kombinácii s bielou, béžovou, šedou, čiernou. Sú dokonale kombinované s vonkajšou krajinou a vytvárajú pokojnú atmosféru.

schodisko

Prvé a druhé poschodie sú spojené neobvyklým schodiskom. Toto nie je len medziposchodový komunikačný režim, ktorý poskytuje dizajn domu z lepeného dreva, Schodisko obsahovalo krb, otvorený na troch stranách a na to potrebnú ženu.

Ohnisko

Z rôznych strán - krb a obývacia izba. Silné, pevné aj vo vzhľadu schodov z duba sú orámované svetlom, bez tiaže na prvý pohľad na zábradlie zo skla. Celá stavba schodiska je skrútená okolo srdca domu - krbové svetlo.

Obývacia izba

V dvoch príbehoch drevený vidiecky dom na druhom poschodí je obývacia izba, doplnená knižnicou, ako aj dve spálne, z ktorých jedna má majster veľkú šatňu.

spálne

V tej istej spálni sa nachádza krb, ktorý plní nielen dekoratívnu funkciu, ale aj najpriamejšiu - vykurovanie miestnosti.

Druhá spálňa bola navrhnutá pre dievča vo veku desiatich rokov, takže vybudovali mezanínové ihrisko pre hry s použitím komplexného stropného dizajnu.

študovať

kúpeľne

Interiérový dizajnér: Maria Ivanova

Architekt: Vyacheslav Khomutov, Irina Zavarzina (Honka)

Zanechajte Svoj Komentár