Interiér vidieckej chaty v lese

Čo by malo byť krásny dom v lese? Odpoveď na túto otázku našli americkí architekti Ward-young architecture, ktorí navrhli pohodlné a moderné obydlie, ktoré odrážalo architektonické tradície a moderné myšlienky.

interiér chaty používajú sa klasické formy a avantgardné riešenia. Veľa priestoru, svetla a dokonca aj dreva v dome - to všetko vďaka výmene tradičných stien za sklenené panely, ktoré spájajú interiér domu s prírodou.

Moderná chata nie je len krásny dom v lese, Samotný les „rastie“ v dome - časť kmeňa borovice sa stala hlavným prvkom výzdoby obývacej izby. Zdá sa, že neprítomnosť viditeľných stien častejšie rozpúšťa dom v lese. Obidva priestory - externé aj interné - sú v harmónii podčiarknuté starostlivým výberom nábytku a dekoračných prvkov.

Eklektický štýl je najvhodnejší v interiér chaty, pretože umožňuje zdôrazniť jeho prirodzenosť a blízkosť k prírode. Farebný roztok krásny domov v lese vyhradené a prísne, s prevahou prírodných, prírodných tónov: smotana, oranžová, žltá, sivá, hnedá. Žlté akcenty dodávajú jas a originalitu.

celkovo interiér chaty vyzerá jednoducho, harmonicky a prirodzene, aj keď v ňom prevažujú „hrubé“ materiály - kameň, drevo.

Pôdorys prízemia

Druhý pôdorys

Zanechajte Svoj Komentár