Chata Country House

Pre jej rodinu, návrhárku Nataliu Maslovú, vyvinula nádherný interiér. chata štýl vidiecky dom, Plocha celej miestnosti je viac ako tristo metrov, prízemie je sto osemdesiattri, rozsiahle podkrovie sa nachádza na sto dvadsaťštyri metrov.

Prízemiechaty štýl vidiecke domy zvyčajne sú orezané kameňom, ktorý chráni steny pred hnilobou, v tomto prípade sa použilo iba drevo pokryté špeciálnymi konštrukciami. Zloženie náteru chráni steny pred viditeľnými zmenami farby a huby, exteriér domu je tiež vyrobený z dreva, ale s tmavším povlakom ako tmavý orech.

Interiér chaty by nebolo kompletné bez drevených okien s žalúziami, balkónmi, strechami s dlhou šikmou strechou, čo vám umožní relaxovať vo vzduchu až do tmy, dokonca aj v daždivom počasí.

chata vidieckeho domu tam bolo miesto nielen pre kuchyňu, obývaciu izbu a jedáleň. Pod tou istou strechou sa nachádza päť ďalších spální, šatňa, práčovňa a tri kúpeľne.

Vyžaduje sa, v tomto interiéri, krb sa nachádza v rohu na križovatke obývacej izby a jedálne, čo vám umožní obdivovať oheň na oboch stranách.

Vybudovať „pravý“ interiér chata vidieckeho domu, používali hlavne prírodné materiály. Steny sú obložené špeciálne upraveným drevom.

pre domáce interiér chata Boli vybrané prírodné odtiene a materiály:

  • široká škála hnedých odtieňov dreva, od tmavej až po veľmi ľahkú, piesočnatú, sivú farbu - kameň, okr, terakota;
  • drevo, kameň, kožušina, koža, prírodné tkaniny - ľan a bavlna;
  • železo - kovanie, oceľ.

Vidiecke domy v štýle chatyvo svojom pôvodnom dizajne má zvyčajne malú plochu a je veľmi kompaktný. V autorskom projekte bolo úlohou dosiahnuť maximálny priestor a svetlo. Riešenie týchto úloh bolo možné dosiahnuť vďaka voľnému plánovaniu prvého poschodia a svetlej farbe stien. K osvetleniu schodov a do chodby na druhom poschodí, ako aj do detskej izby, spálne a sprchy, pribudli okná vikierov.

Mali by sme tiež venovať pozornosť príslušenstvu, v ktorom sa používa domáce interiér chata, Časť nábytku bola navrhnutá špeciálne pre dom, dubový stôl so starožitnými liatinovými doskami, vyrobený z náčrtkov. V blízkosti krbu sú dve veľmi pohodlné stoličky zo sedemdesiatych rokov, láskyplne obnovené autorom.
Luster nad stolom bol vybraný od talianskeho výrobcu Fabbian.

pre chaty štýl vidiecke domy, motív poľovníctva, zvyčajne vyjadrený vo forme zajatých hláv zvierat, je povinný. V prezentovanom interiéri úlohu trofejí vykonávajú keramické jeleňové hlavy z asiatov.

Zvážte, starostlivo vytvorený dizajn chata vidieckeho domuMôžete pomerne dlho, harmonickú kombináciu farieb, štýlu a akcentov, vytvoriť naozaj útulný rodinný dom.

Pozrite si video: Alan Jackson - Chattahoochee Official Music Video (Január 2020).

Zanechajte Svoj Komentár