Krásne domy na svahoch hôr

V Rusku stále neexistuje všeobecná tendencia získavať bývanie na Vysočine. Len málokto si môže dovoliť mať krásny dom v horách, Existuje však určitý záujem o kúpu takýchto nehnuteľností, najmä od mladých podnikateľov, ktorí získali takéto bývanie ako základ pre rodinnú dovolenku.

Okrem zrejmej výhody - čistý vzduch, horský odpočinok dáva neporovnateľný ústup. Miernejšie podnebie v zime, teplé letá s chladnými nocami sú vynikajúcim doplnkom k atmosfére pokoja skutočnej dovolenky. Stavba v horách má množstvo prvkov v dizajne, v porovnaní s výstavbou chaty na rovine.

Domy na svahoch hôr návrh zohľadňujúci nezrovnalosti a zmeny nadmorskej výšky. Riešia problém umiestnenia dvoma spôsobmi: vytvárajú jednu veľkú plošinu, druh plošiny, pod základom stavby, alebo niekoľko malých terás pre schodovú stavbu, zvyčajne pod domami viac ako dvoch podlaží. Zvyčajne má budova dve alebo tri podlažia, strecha je nevyhnutne navrhnutá s ohľadom na zrážky a má ďalší uhol sklonu, zvýšený sklon. Balkóny nemajú zasklenie, ktoré je typické pre horské stavby, a riešené vo forme otvorených obkľúčených terás.

Domy na svahoch hôr majú ďalšie podpery a stupňovité zostupy vedúce dolu. Zvyčajne sa používajú betónové stĺpy, podopierajú časť budovy, visia nad svahom a široké dosky z betónu alebo kameňov, čo umožňuje pohodlnejší pohyb po ploche so strmým svahom.

Najviac módne a krásne domy v horách dlhá uznaná chata. Takéto budovy boli postavené a postavené pre seba obyvateľov alpských hôr. Chata je kombinovaná budova, prvé poschodie budovy je z kameňa alebo tehly, druhé poschodie je z dreva alebo guľatiny. Tento dizajn nie je pre nič, čo je populárne, kombinácia dreva a kameňa uľahčuje celkovú hmotnosť konštrukcie, čo z neho robí bezpečnejšie na vysočine.

vyhliadka krásny domov v horách, na pozadí zelených kopcov, modrej oblohy a snehovo-bielych vrcholov, nenecháva nikoho ľahostajného, ​​ako vonku, tak zvonku, horské domy sú navrhnuté tak, aby poskytovali teplo a prístrešie.

Tradičný účastníci interiérov domy na horských svahoch, môžete bezpečne zavolať, drevené obloženie, prírodný kameň, otvorené trámové podlahy a povinný krb. Teplá atmosféra domu na pozadí bieleho horského snehu vyhráva každý rok viac a viac sŕdc, je bezpečné povedať, že každý rok bude rásť počet ľudí, ktorí chcú stráviť dovolenku na horách a nie na pláži, a ich dom v horách nebude t menej žiaduce ako výlet do horúcich krajín.

Fotografie domu v horách Projekt Haus Wiesenhof by Gogl Architekten.

Fotografie domu v horách projekt El viento z Otto Medem Arquitectura.

Fotografie domu v horách Projekt súkromnej rezidencie - západ Vancouver z DGBK.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár