Dizajn schodov v súkromnom dome

Súkromné ​​domy sa teraz stavajú vo veľkých množstvách. Z hľadiska nákladov, objemu a výzdoby interiéru môžu byť budovy veľmi odlišné, ale častejšie sú to dvojpodlažné domy, takže otázka spájajúca všetky projekty je rovnaká - čo by malo byť schodiskové prevedenie do druhého poschodia

Umiestnenie, typ rebríka a materiálové prevedenie, položené vo fáze výstavby. Milovníci klasiky dávajú prednosť širokému kamennému alebo drevenému rebríku.

Schodisko je klasické schodisko, ktoré má vo svojej konštrukcii rovné nástupištia spojené schodmi (pochody). Toto schodisko môže byť skvelým riešením dizajn schodov do druhého poschodia.

Zapustené schodiská v miestnostiach s veľkým priestorom uprostred haly. Krása dizajnu takýchto schodov je obklopená prírodným kameňom alebo textúrou dreva.

Navrhnite schodisko v súkromnom dome malá plocha, ktorá neumožňuje umiestniť schody s malým sklonom schodov, a teda s veľkým množstvom voľného priestoru, sa používajú točité schodiská. Typicky sa takéto štruktúry používajú na zdvíhanie do podkroví alebo suterénov. Podľa jeho štruktúry vyzerá schodisko ako stuha skrútená na opore - hlavná nosná konštrukcia vo forme stĺpika. Dizajnéri ponúkajú rôzne možnosti pre točité schodiská, od štandardných okrúhlych tvarov až po osemdesiatky. Najčastejšie je takéto schodisko železné alebo drevené.

Navrhnite schodisko do druhého poschodia môžu mať formu a populárne na dnešných schodoch na moste. Bolz znamená nemecký kolík alebo skrutku. Názov už položil hlavnú podstatu dizajnu, to sú kroky, ktoré priliehajú k stene s neviditeľnými vnútornými upevňovacími prvkami pre ťažké skrutky. Výhoda tohto typu spočíva v možnostiach konštrukcie a vizuálnej ľahkosti konštrukcie. Skrutky poskytujú spoľahlivé upevnenie schodov, vďaka tomu nemôžete použiť stúpačky, ktoré zavrú pohľad a urobia schodisko beztiažovou časťou interiéru, ktorá dáva dizajn schody v súkromnom dome dodatočné právo stať sa nenápadným, ale dôležitým kusom nábytku.

Navrhnite schodisko v súkromnom dome s použitím bolzov, dáva širšie pole ako iné typy schodov, pri výbere materiálov pre kroky. Drevo a kameň, sklo a železo sú vhodné na výrobu schodov.

Foto design schody v dome Haus Wiesenhof.

Foto design schody v dome Casa Cubo.

Foto design schody v dome Dom v Horinouchi.

Zanechajte Svoj Komentár