Interiér 3-izbového bytu zo štúdia KYD BURO

Interiér 3-izbový byt vyvinutý v štúdiu KYD BURO. Dizajn je navrhnutý vo svetlých, upokojujúcich farbách a je určený pre mladú rodinu. Ukázalo sa, že je transparentný, plný svetelného priestoru, celkom neutrálny a zároveň má svoj vlastný charakter.

Umiestnenie apartmánu

Umiestnenie domu bolo rozhodujúce pri výbere farebného riešenia a nálady interiéru bytu. To je Primorsky okres Petrohradu, veľký, malebný park je veľmi blízko.

Bytový dom, v ktorom sa nachádza byt, bol postavený spoločnosťou NCC a už dvakrát bol uznaný za najlepší na súťaži ekologického rozvoja Green Awards. Dom je certifikovaný spoločnosťou BREEAM a je postavený v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými normami pre bývanie podľa noriem prijatých vo Švédsku. Architektonické riešenie rezidenčného komplexu je zachované v škandinávskych tradíciách a dizajnéri sa rozhodli, že štýl 3-izbového bytu bude štýlovo podporovať tento smer.

Rozloženie 3-izbového bytu

Medzi vstupným priestorom a obývacou izbou kuchynskej obývačky, dizajnéri navrhli delenie lamiel. Konzola je zabudovaná do priehradky, ktorá sa otvára z dvoch strán: vstupná časť má otvorenú poličku na skladovanie. Na strane obývacej izby sú do konzoly zabudované zatiahnuteľné zásuvky.

Samostatné miesto pre práčku bolo pridelené na chodbe, polica na topánky bola inštalovaná v ďalšom výklenku, ktorý tiež slúži ako lavička a visel bar na oblečenie.

Otvory na dverách priniesli výšku do stropu a samotné dvere boli biele, rámovali ich dubovým boxom. Podsvietenie nasmerované na dvere ich zvýrazňuje a dáva interiéru 3-izbového bytu rytmus.

Farebný roztok

Interiér bytu má tri základné farby: pozadie - biela, doplnková - svetlé drevo, prízvuk - svetlo tyrkysová. Okrem toho, v niektorých izbách červeno-tehlový tón sa používa ako svetlé dekoratívne ťahy. Tyrkysová sa používa v čalúnení obývacej izby pohovka, kuchynská zástera, nástenné panely na lôžkach v detskej izbe, rovnako ako v škandinávskom štýle mozaiky, ktorá zdobí kúpeľňu.

nábytok

Odolať danému štýlu interiéru 3-izbového bytu, nábytok a osvetlenie boli vybrané z najlepších výrobcov a dizajnérov Škandinávie. Toto je Carl Hansen, BoConcept, Northern Lighting. Niektoré položky boli zakúpené v IKEA, čo znížilo náklady bez zníženia požiadaviek na štýl.

Materiály na konečnú úpravu

Steny bytu sú väčšinou natreté farbou a na niektorých miestach sú obložené cementovými dlaždicami pokrytými vzormi. Rovnaké vzory sa používajú v textíliách, ktoré sú spoločným vnútorným prvkom pre rôzne miestnosti v byte.

Steny v kuchyni sú pokryté odolným proti opotrebeniu. Podlaha je pokrytá inžinierskou doskou, jej vrch je vyrobený z dubu. Oblasti s vysokou odreninou, chodbou a kuchyňou majú podlahu zo žuly "pod betónom". Kúpeľňa je vyrobená z obkladov 100x100 mm, „mokré“ zóny sú zvýraznené bielo-tyrkysovou mozaikou 20x20 mm.

Projektanti Master kúpeľne sú rozdelení na dve časti. "Mokrá" zóna je nezvyčajne vyrobená: prechod do kúpeľa je cez sprchu, ktorej podlaha, podobne ako kúpeľ "zástera", je vyrobená z teakových lamiel. „Suchá“ zóna zahŕňa WC misu a veľkú betónovú pracovnú dosku s dvomi umývadlami. Skrytá komunikácia - prejsť za nábytkové fasády.

 

Zanechajte Svoj Komentár