Dizajn obdĺžnikového štúdia s jedným oknom v štýle minimalizmu

Pre návrh obdĺžnikového štúdia si dizajnérka Daria Elnikova vybrala štýl minimalizmu. Priestor ateliéru s jedným oknom je len 29m2. m., s takými rozmermi, tento štýl je najviac racionálny. Jednoduché formy nábytku, lakonické farebné riešenia vám umožnia udržať priestor a vzdušnosť na maximum. Hlavné farby interiéru sú biele a sivé. To umožnilo pridať grafické prvky, zvýrazniť ich kontrastnými čiernymi detailmi.

Dispozícia obdĺžnikového štúdia s jedným oknom

Hlavnou úlohou bolo správne umiestniť zóny v predĺženej obdĺžnikovej miestnosti, ktorá má jedno okno, a dizajnér to urobil brilantne.

Oblasť chodby

Hneď pri vchode do štúdia sa nachádzala priestranná vstavaná skriňa na uloženie oblečenia a obuvi, oproti vchodu do kúpeľne.

Kuchyňa

Biely lesk fasád robí z tejto časti miestnosti jasnejšie a čiastočne kompenzuje nedostatok denného svetla z okna. Okrem toho existuje jasné osvetlenie celej rady závesných skriniek. Naproti kuchynskej linke je ďalšia obdĺžniková skrinka, má integrované spotrebiče a je tu miesto na uloženie rôznych drobností v domácnosti. Kuchyňa je oddelená od obývačky barovým pultom, ktorý slúži ako jedálenský stôl.

obývačka

Malá obývacia izba má všetko, čo potrebujete pre relaxačný pobyt: pohodlnú pohovku, pred ktorou viseli televízny panel, ľahký konferenčný stolík vedľa neho s lampou, pod ktorou je vhodné čítať alebo robiť vyšívanie.

Vedľa okna je spálňa: široká posteľ a úzky obdĺžnikový konzolový stôl, ktorý slúži ako toaletný stolík: nad ním bolo zavesené veľké zrkadlo a vedľa neho bol umiestnený krátky poof. Lôžko je oddelené od obývačky priečkou s kruhovými otvormi - cez ne svetlo z okna vstupuje do obývačky, rozptyľuje sa ako škvrny na strope a stenách - to dodáva pohybu a objemu do vnútra obdĺžnikového štúdia.

kúpeľňa

Zanechajte Svoj Komentár