Projekt interiéru bytu je 30 m2. m.

Autor Svetlana Yurkova navrhla impozantný projekt interiérového štúdia v štúdiu o rozlohe 30 metrov štvorcových. m, určený pre úspešného mladého muža. Interiér v modernom štýle je vyrobený v kontrastných farbách s trendovou štruktúrou muriva.

Vo výzdobe ateliéru sa nachádza množstvo chrómovaných a lesklých povrchov, ktoré odrážajú svetlo, čo dáva interiéru mimoriadnu príťažlivosť. Osobitnú pozornosť v projekte venoval strop v niekoľkých úrovniach s dvojitými zabudovanými lampami. Ako výsledok, malé štúdio apartmán sa stal štýlové a priestranné moderné ubytovanie, pohodlné pre bývanie bakalár.

Plánovanie garsónka

Hlavná časť dispozičného riešenia je otvorený priestor s pracovnými miestami, oddychom, varením, večere. Samostatné izby v štúdiovom apartmáne sú šatňou na uskladnenie oblečenia a kúpeľňou v kombinácii s WC.

Obývacia izba

Kuchyňa a obývacia izba v interiéri ateliéru boli vizuálne rozdelené svetlom cez priečku, v blízkosti ktorej je skriňa s televíznym panelom - vizuálnym centrom miestnosti. Naproti je pohovka s podstavcom a ergonomickou stoličkou. Pokrytie podlahy textúrou dreva a kobercom vo forme kože pomáhajú vytvoriť útulnú atmosféru pre relaxáciu.

V štúdiovom projekte skrýva posuvné dvere z mliečneho skla vstavanú skriňu na uloženie oblečenia. Na stene v blízkosti okna sú tri identické moduly s čiernymi lesklými fasádami. Jeden z nich môže byť použitý ako desktop, a zvyšok - pre uloženie všetkých potrebných prác.

Zaujímavou súčasťou interiérového ateliéru je výklenok medzi oknami, kde sú umiestnené dekoratívne predmety a literatúra. Plagáty za pohovkou a divadelným reflektorom sú štýlovým doplnkom do interiéru obývačky.

Kuchyňa

Linear kuchyňa v štúdiu obsahuje vstavaný sporák, chladničku a skladovacie systémy na riad a príslušenstvo. Bar a vysoké stoličky s masívnou chrómovou nohou slúžia ako jedáleň.

V štúdiovom projekte pomáha útulné prostredie v jedálni vytvoriť dve zavesenia, ktoré sú určené na dodatočné osvetlenie v tme. Výzdoba kuchynskej steny a zástera je vyrobená s mozaikovou dlažbou v malom formáte s textúrou kameňa a bridlicový náter na časti steny umožňuje napísať recept na varenie alebo kresliť kriedou.

kúpeľňa

V projekte interiéru ateliéru je dokončenie toalety v sivej farbe. Malá veľkosť miestnosti nebránila inštalácii a sanitárnym zariadeniam a práčke.

Zanechajte Svoj Komentár