Dizajnové štúdio s vysokými stropmi v dome "stalinistické" budovy

Štúdio s vysokými stropmi sa vďaka kompetentnému prístupu k využitiu celého prístupného priestoru, nielen horizontálne, ale aj vertikálne, zmenilo na pohodlný byt pre mladé dievča, v ktorom je všetko potrebné.

Dispozícia dvojúrovňového štúdia s vysokými stropmi

Na ploche 24 metrov štvorcových sa nachádza obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná spálňa so šatňou a dokonca aj mini kancelária pre prácu.

Zvyčajne pre byty s malou veľkosťou, biela je vybraná ako hlavná farba - to vám umožní vizuálne rozšíriť priestor. V tomto prípade sa autor projektu Tatiana Shishkina rozhodol, že hlavný bude čierny - a nestratil. Čierna farba stiera hranice medzi zväzkami, vďaka čomu štúdio nevyzerá roztrieštené do samostatných "kusov", ale vyzerá celkom a harmonicky.

Takmer štyri metre vysoké stropy umožnili projektantovi usporiadať druhé poschodie v štúdiu - je tu štúdia a spálňa so šatňou. Všetky zóny sú pomerne skromné, ale celkom pohodlné pre jednu osobu.

Byt sa nachádza v "Stalinistickom" dome a autori projektu sa starali o históriu domu s rešpektom. Všeobecné osvetlenie je zabezpečené stropnými svietidlami, ale strop má štukovú zásuvku pre lustre a samotný luster, hoci má veľmi moderný vzhľad, napriek tomu jasne odkazuje na klasiku.

Pri vývoji interiéru ateliéru s vysokými stropmi, dizajnér poskytol pomerne veľa miest na ukladanie vecí. Hlavnou vecou je skladovací systém na druhom poschodí. Zo spálne je oddelená závesom, zaveseným na vysokej rímse tvaru L, upevnenej na strope. Tento spôsob oddeľovania zón „nespotrebuje“ priestor a zachováva si možnosť kedykoľvek odísť na nočný odpočinok.

Pred skladovacím systémom bolo miesto pre značný stôl - bude vhodné pracovať na ňom. Malá stolička v blízkosti je celkom pohodlná a nezaberá veľa miesta.

Tak, že čierna farba nemá negatívny vplyv na nervový systém, dizajnér z podlahy, strop a časť stien v byte svetlo, to pridalo dynamiku do interiéru.

Kúpeľňový dizajn

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár