Dizajn bytu v odtieňoch šedej: Tatyana Shishkina

Dizajnér Tatiana Shishkina navrhol dizajn bytu v šedej farbe nie je náhodný. Majiteľ chcel, aby bol jeho domov najmodernejší a spĺňal najnovšie módne trendy. Bolo rozhodnuté, že základom bude krásny sivý betón na stenách a pridajú sa ďalšie originálne prvky: lampy - žiarovky visiace zo stropu na dlhých šnúrkach, šedý "betónový" kuchynský nábytok a stropné svietidlá na pneumatikách.

Vstupná hala

Veľká pozornosť v byte bola venovaná skladovacím systémom. Vo vstupe do bytu sa nachádza priestranná šatníková skriňa, do ktorej sa uložia šaty s obuvou a rôzne potreby pre domácnosť.

Kuchyňa-obývacia izba

Kuchyňa je pomerne veľká, má ostrovný systém. V blízkosti steny sú dve rady šedých skriniek, medzi ktorými sú zabudované domáce spotrebiče, je tu samostatná pracovná plocha so sporákom a umývadlom, drenážna rúra a iná komunikácia sú k nim privádzané pod podlahou, s použitím veľkej výšky bytu.

Interiér bytu v šedých odtieňoch pôsobí pôsobivo vďaka rôznym odtieňom hlavnej farby a kombinuje ich s bielymi rovinami a prírodnými drevenými povrchmi. Čierna v nohách nábytku, podlahovej krytiny a slepej priečky medzi spálňou a obývacou izbou sa stala kontrastnou farbou.

Priestor na spanie

Dizajn bytu v sivej farbe v spálni má aj úložné systémy: stena v čele postele je šatníková skriňa, ktorá sa skladá zo samostatných zásuviek. Dvere zásuviek sú pokryté mäkkou šedou tkaninou a vyzerajú ako bežné stenové panely. Krabica pod posteľou je určená pre posteľnú bielizeň - je vhodné ju používať, pretože posteľ je vybavená mechanizmom na zdvíhanie matraca.

pracovisko

Byt je určený pre študenta, čo znamená, že potrebujete miesto na štúdium. V blízkosti okna bola usporiadaná štúdia, vedľa nej bola umiestnená priestranná komoda - je možné do nej ukladať vzdelávacie materiály.

kúpeľňa

Aj v sprche je špeciálny skladovací systém - pre sprchu bude k dispozícii sada kúpeľňových doplnkov a kozmetiky.

Pozrite si video: JAVIZ. Interiér bytu, Rezidencia Horská, Prešov HD 1080p (Február 2020).

Zanechajte Svoj Komentár