Dizajn jednoizbový byt 37,5 m2. m.

Dizajnér Marcel Kadyrov premenil pomerne priestranný, ale nepohodlný jednoizbový apartmán v pláne na pohodlné a originálne štúdio.

Rozloženie jednoizbového bytu

Dlhé, úzke usporiadanie miestnosti malo okná na krátkych stenách, takže návrhár odmietol vnútorné steny a pridelil funkčné priestory pomocou závesov a políc. V blízkosti okien sa nachádzajú oblasti, ktoré potrebujú denné svetlo: obytná a kuchynská linka. Úžitkové miestnosti, menovite šatníková skriňa a malá práčovňa boli umiestnené v centre, najtmavšej časti bytu.

Nápady na skladovanie v byte

Priestor bytu je vybavený veľkým množstvom úložných priestorov, všetky sú z očí odstránené a nezasahujú do vnímania interiéru. Napríklad žehliaca doska skrýva v kuchyni zrkadlo, ak to neviete, nie je možné si ho všimnúť. Šatňa postavená v centre jednoizbového bytu, ktorý oddeľuje obytné a kuchynské priestory. Zo strany kuchyne sú v stene šatne hlboké výklenky na riad.

Dizajn kuchyne

Kuchynská linka bola umiestnená v línii pozdĺž steny susediacej s protiľahlými oknami av strede bola jedáleň - veľký obdĺžnikový stôl obklopený stoličkami.

Obývacia izba-spálňa dizajn

Bytová časť bytu je rozdelená do dvoch zón rôzneho zamerania: ten, ktorý je určený na spanie, sa nachádza v blízkosti okenného priestoru, obývacia izba s TV stojanom je bližšie k šatni.

Kúpeľňový dizajn

Vrcholom projektu jednoizbového bytu je nezvyčajná kúpeľňa: z neho sa môžete dostať na toaletu výstupom po schodoch na inú úroveň. Toto rozhodnutie bolo diktované vnútornou štruktúrou domu a to, čo konštruktér vnímal ako nepohodlie, bol dizajnér, ktorý ho dokázal premeniť na dôstojnosť.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár