Dizajn bytu 58 námestí. m. od Alexandra Feskova

Dizajn bytu 58 námestí. m., v ktorom bude mladá rodina žiť, navrhnutý v jasných farbách a zariadený v modernom štýle, ktorý kombinuje prvky minimalizmu, podkrovia a "škandinávskych" akcentov. Hlavnou túžbou zákazníkov bolo vybavenie dostatočného počtu miest na skladovanie, ktoré sa im podarilo uviesť do praxe.

Byt dispozície 58 námestí. m.

Byt spočiatku mal veľmi širokú chodbu, ktorej plocha bola zbytočná. Preto sa autor projektu rozhodol pripojiť ho do obývačky - v dôsledku toho sa získal priestranný, svetlý priestor. Ak chcete vizuálne oddeliť vstupný priestor, v mieste, kde boli steny predtým, sme posilnili drevené trámy. Kúpeľňa a kúpeľňa, ktorá bola predtým umiestnená na rôznych miestach, boli spojené a pridelené miesto na pranie bielizne. Vstupný priestor z kuchyne bol oddelený pevnou priečkou.

Farebný roztok

Interiér bytu je 58 m2. m. používa dve odtiene tapety: je svetlo béžová ako hlavná a sivá ako ďalšie. Dekoratívne steny v každej miestnosti vyniknú oproti neutrálnemu pozadiu tapety: v izbách sú na nich namaľované farebné vzory a dizajn kúpeľne je obložený dlaždicami rôznych odtieňov čokoládového tónu.

Dizajn obývacej izby

Dizajn bytu je 58 m2. m obývacia izba priradená úloha hlavnej miestnosti. Ako obloženie stien, návrhár si vybral tapetu - to nie je len rozpočet, ale aj veľmi krásna možnosť. Strom je dokonale kombinovaný s ich svetlými tónmi - trámy, ktoré oddeľujú vstupný priestor, sú dyhované prírodným dubom, podlaha je pokrytá dubovou podlahovou doskou z bieleho mrazu.

Ak je obývacia izba vizuálne oddelená od vstupného priestoru, potom je oplotená z kuchyne nábytkovým stojanom, v ktorom majitelia skladujú knihy, ako aj položia dekoračné predmety na otvorené police. Prelamovaný kovový stôl slúži ako hlavná dekorácia v dizajne obývacej izby. Čiernobiele pruhy koberca a vankúša dodávajú interiéru výraznosť. Samotná pohovka má šedé čalúnenie a takmer sa mieša s pozadím, zatiaľ čo je veľmi pohodlné sedieť. Obdĺžnikové kreslo s tmavozeleným čalúnením bolo zakúpené v IKEA.

Dizajn kuchyne

Ak chcete umiestniť všetko potrebné do kuchynskej zóny, vrchný rad skríň bol vyrobený podľa náčrtkov autora projektu. Tieto nezvyčajné skrine sú rozdelené do dvoch samostatných úrovní: čím nižšia bude ukladať to, čo potrebujete mať po ruke, horné - čo sa tak často nepoužíva.

Jeden z kuchynských stien v interiéri bytu 58 m2. obložené tmavosivou žulou, valcovanie v zástere cez pracovný povrch na priľahlej stene. Kontrast studenej žuly s leskom bielych fasád spodného radu skríň a teplej textúry dreva horného radu vytvára originálny interiérový efekt.

Spálňový dizajn

Spálňa je malá, takže aby sa naplno využil obytný priestor, rozhodlo sa, že nábytok bude vyrobený podľa autorových náčrtkov. Hlava postele zaberá celú stenu a hladko do nočných stolíkov.

Dizajn bytu je 58 m2. m. v každej miestnosti je stena s rovnakým vzorom, ale rôzne farby. V spálni je prízvuková stena v blízkosti čela zelenej. Priamo nad lôžkom je dekoratívne zrkadlo v tvare srdca. Nielen, že zdobí spálňu, ale tiež prináša prvok romantiky do interiéru.

Dizajn chodby

Hlavné úložné systémy sú umiestnené vo vstupnom priestore. Jedná sa o dve veľké skrine, časť z nich je vyhradená pre ležérnu obuv a vrchné oblečenie.

Kúpeľňový dizajn

Inštalatérske priestory v byte 58 m2. m dva: na jednom mieste WC, umývadlo a vaňa, v druhej organizovaná mini práčovňa. Do týchto priestorov vedú prakticky neviditeľné dvere: nemajú soklové lišty a plátna sú pokryté rovnakými tapetami ako steny okolo nich. V interiéri práčovne bol postavený stojan - budú uložené domáce potreby.

 

Zanechajte Svoj Komentár