Návrh projektu zo štúdia "Mio": byt v vidieckom štýle

Apartmán vo vidieckom štýle navrhli dizajnéri Volgogradu na žiadosť hostesky. Hlavným plusom štýlu je použitie hlavne prírodných materiálov a prírodných odtieňov vo výzdobe.

Štýl má mnoho smerov: americká krajina, ruský vidiecky štýl, Provence a ďalšie. Napriek určitým rozdielom je možné rozlišovať vlastnosti spoločné pre všetkých: použitie drevených trámov na strope, kovaných kovových prvkov, jednoduché vzory tkanín (klietka, pásik). Ďalším zjednocujúcim detailom je krb ako hlavný interiér.

preplánovanie

Usporiadanie bytu nebolo veľmi úspešné: malá kuchyňa a úzka neosvetlená chodba zabránili vytvoreniu atmosféry vidieckeho domu, preto sa návrhári rozhodli odstrániť priečky a kombinovať obývaciu izbu a kuchyňu v jednom zväzku. Aby bolo možné umiestniť veľký úložný systém vo vstupnom priestore, dvere vedúce do spálne boli mierne posunuté.

farba

Hlavná farba dizajnu bytu v štýle krajiny sa stala pokojným béžovým odtieňom, doplneným prirodzenou farbou dreva. Steny a strop sú maľované v béžových tónoch, drevo sa používa na podlahe, v nábytku av dekoratívnej výzdobe stien a stropu.

Ďalšou doplnkovou farbou bol zelený trávnatý odtieň. Je prítomný vo výzdobe nábytku, v záclonách, v posteľnej bielizni. Fasády kuchyne sú tiež zelené - to je tradičné riešenie pre country music.

nábytok

Aby sa nábytok presne zmestil do štýlu, niektoré potrebné položky boli vyrobené podľa náčrtkov dizajnérov. Tak sa objavila skrinka na korenie a suché byliny, konferenčný stolík našiel keramickú dosku z ozdobených dlaždíc a úložný systém vo vstupnom priestore presne zapadol do priestoru, ktorý bol pre ňu vyhradený. Nábytok do kuchyne objednal v spoločnosti "Maria", posteľ - možnosť rozpočtu z IKEA.

výzdoba

Hlavnými dekoratívnymi prvkami v projekte boli prírodné tkaniny s kockovaným vzorom, ktoré sú najviac charakteristické pre vidiecky štýl. Okrem toho, dekoratívne tehla bola použitá pri dokončovaní chodby, av kúpeľni av kuchyni - vzorované keramické dlaždice. Byt bol navyše zdobený strapcami suchej trávy a kovanými kovovými prvkami.

kúpeľňa

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár