Navrhnite malý trojizbový byt od štúdia LugerinArchitects

Pri navrhovaní interiéru malého trojizbového bytu boli dizajnéri inšpirovaní škandinávskymi otvorenými priestormi a tradičnou severnou architektúrou. Jednoduchosť formy, jasné čiary - to je to, čo našli v severných zemepisných šírkach a čo urobili na vytvorenie pohodlného bývania.

dispozície

Ani zložitosť plánu, ani malá plocha zabránila vytvoreniu priestranného a pohodlného bytu. 56 metrov štvorcových stačilo na umiestnenie modernej kuchyne-obývacej izby, dvoch izolovaných spální, priestrannej kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom a malej, ale funkčnej a priestrannej vstupnej haly.

Kuchyňa-obývacia izba

Všetky kuchynské spotrebiče sú odstránené v uzavretých skrinkách a neporušujú interiér obývacej izby, hoci je od nej oddelený len ostrovom v kombinácii s barom. Okolité stoličky sú dizajnérske, masívne drevené sedadlá upevnené na tenkých nohách zo železných kovov. Toto je dielo návrhára Igora Lugerina. Balkón bol urobený v rekreačnej oblasti - ponúka nádherný výhľad na rieku.

spálne

Aby denné svetlo preniklo do spálne rodičov, bola medzi nimi a stenou pre dieťa stena zo sklenených tvárnic. Takto sa vyriešil problém osvetlenia pri zachovaní súkromia súkromných izieb.

škôlka

Vstupná hala

Zrkadlo v celej stene, vedľa ktorého je lavička pre pereobuvaniya, ktorá je tiež švec, prispieva k optickému klamaniu rozširovania priestoru.

kúpeľňa

Zanechajte Svoj Komentár