Projekt z ateliéru FormaLine: byt v čiernej a bielej 50 m2. m.

Plochý dizajn v čierno-bielej farbe bol vyvinutý v štúdiu FormaLine. Jeho rozloha je 50 m2. m., preto bol základom minimalistický štýl v klasickej verzii - kombinácia čiernej a bielej farby.

Laconic štýl vám umožní vytvoriť expresívne interiéry, bez toho aby ste si preplnili priestor zbytočnými detailmi. Zároveň boli vzaté do úvahy želania vlastníkov: snívali o jasnom obydlí, maximálne vizuálne kombinovanom s panorámou otvoreného mesta z desiateho poschodia.

Neprítomnosť nosných múrov umožnila trochu zväčšiť obytný priestor bytu v čierno-bielej strate vnútorných priečok, ako aj usporiadať moderný otvorený obytný priestor rozdelený na potrebné funkčné priestory: kúpeľňa, spálňa a celkový objem, v ktorom sa nachádzal vstupný priestor, obývacia izba, kuchyňa a posedením na balkóne.

Biele steny a strop v kombinácii s tmavými čokoládovými prvkami nábytku a podlahy dodávajú interiéru eleganciu.

Územie bytu v čiernej a bielej sa vykonáva pomocou farby podlahovej krytiny: v obývacej izbe je podlaha tmavá, v kuchyni - svetlo. Okrem toho sú tieto dve zóny oddelené jedálenskou skupinou pozostávajúcou zo stola zaveseného na strope a stoličiek vedľa neho.

Priestor pre spálne na troch stranách je oplotený stenami, jeden má veľký skladovací systém, ďalšie dve sú pokryté drevenými panelmi. Od zvyšku priestoru je oddelený drevenými dverami, cez ktoré preniká svetlo a vzduch.

Na uľahčenie vnímania vnútra postele visel silný systém pripevnenia k stropu.

Jediným dekoratívnym prvkom v byte je stojan s otvorenými policami v priestore obývacej izby, ktorý slúži ako miesto na vystavenie zbierky automobilov.

Osvetlenie poskytované bielymi stropnými svietidlami, takmer nepostrehnuteľné pre oko. Jedáleň je navyše osvetlená bielymi žiarovkami z čiernych drôtov.

V spálni sú svetlá vybavené vstavanými škvrnami nad šatníkovou skriňou a centrum obývačky je zvýraznené lustrom FormaLine s originálnym tienidlom. Statív s teleskopom, ktorý je k nemu pripojený, vám umožní obdivovať panorámu mesta a prezrieť si hviezdnu oblohu. Okrem toho slúži ako dekoratívny prízvuk, ktorý pridáva grafiku do interiéru bytu.

kúpeľňa

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár