Projekt je malý štúdio byt 30 metrov štvorcových. m.

Dokonca aj v malom byte môže byť dostatok priestoru pre pohodlné bývanie, ak je správne distribuovaný a vybavený. Toto vyhlásenie plne potvrdzuje projekt garsónky 30 m2. m, ktorý vyvinuli autori ateliéru Interёr v modernom štýle.

Dispozičný a funkčný interiér je realizovaný v príjemných svetlých farbách, s chrómovými detailmi a prirodzenými textúrami dreva, muriva. Množstvo svetlých a bielych plôch opticky zväčšuje priestor a tento efekt je umocnený osvetlením zaveseného stropu.

Obývacia izba

Územie obytného priestoru bolo vykonané pomocou operadla rohovej pohovky, umiestnenej v strede, a zaveseného stropu s panelmi "pod stromom". Idú na stenu s dlhým závesným šatníkom a televíznym panelom - vizuálnym centrom miestnosti.

Oživenie zelených akcentov vo forme vankúšov a rastlín v kvetináčoch, ako aj bielej textúry muriva - návrhové techniky, ktoré dávajú rekreačnej oblasti estetiku a úplnosť. Vyčnievajúce časti steny tvorili výklenok, kde sa inštalovala pohovka - kabrioletné miesto na spanie. Polica s dekorom je štýlovým doplnkom interiéru.

Kuchyňa a jedálenský kút

Linear kuchynský set má kombinované farebné prevedenie fasád. Na bielom pozadí centrálnej časti vyniká farebná výzdoba zástery vo forme muriva. Časť nábytku s vstavanými spotrebičmi zarámované "pod stromom." Sada obsahuje veľa úložných systémov a police sú zabudované do výklenku na umiestnenie kníh a časopisov s receptami na varenie.

Jedálenský kút je tvorený jedálenským stolom na jednej centrálnej podpere s chrómovými vložkami, doplnenými stoličkami s vysokým chrbtom. Pre večerné osvetlenie je dlhé zavesenie nad jedálenským stolom a vstavané stropné svietidlá nad pracovným priestorom.

Sála a šatňa

Svetlá podlaha zvýrazňuje chodbu, kde je nainštalovaný stojan na topánky a stojan na kabáty. Malá veľkosť bytu nezasahovala do vytvorenia šatne, do ktorej je zarámovaný zrkadlový povrch - nepostrádateľný doplnok chodby a spôsob, ako ju vizuálne rozšíriť.

kúpeľňa

V projekte bytovom apartmáne o rozlohe 30 m2. Kúpeľňa je zdobená svetlými mramorovými dlažbami. Výnimkou je sprchovací kút, na ktorého výzdobu bola použitá malá mozaiková dlažba. Zavesená skriňa s umývadlom je kompaktný umývadlový stôl a zároveň miesto na skladovanie toaletných potrieb.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár