Kompaktný dizajn bytu o rozlohe 30 m2. m. v "Chruščove"

Moderný dizajn bytu 30 metrov štvorcových. m v typickom "Khrushchev" navrhnutý Ins dizajnérske štúdio pre mladý pár, ktorí chceli malý priestor ich bývania, aby boli čo najfunkčnejšie a zohľadnili všetky ich potreby.

Keďže obe majú pracovať doma, bola potrebná kancelária. Okrem toho bolo potrebné zorganizovať voľné miesto pre stretnutie s priateľmi, miesto pre simulátor a pohodlné miesto na spanie. Všetko potrebné, aby sa zmestili do "Chruščova" odnushku dosť ťažké, takže musíte nájsť kreatívne riešenia.

Tu sa návrhári rozhodli použiť transformátorovú skriňu ako hlavný prvok interiéru. V strede steny sa nachádza šatníková skriňa, ktorá má vstavanú posteľ. Je obklopený zvislými stĺpmi až po strop, vo výklenku v čele hlavy sú dve svietidlá, ktoré poskytujú komfort čítania a niekoľko otvorených políc nad posteľou.

Vo dne, posteľ stúpa a tvorí jeden kus nábytku so šatníkom. Tak sa uvoľní potrebný priestor - tu môžete športovať, alebo tráviť čas s priateľmi.

Ak chcete pracovať pridelené miesto v blízkosti okna. Na bokoch stolových políc, ktoré sú lemované stoličkami, budú mať majitelia k dispozícii knihy a ďalšie potrebné položky. Hrubá opona oddeľuje mini skrinku od hlavného priestoru miestnosti.

kúpeľňa

Zanechajte Svoj Komentár