Útulný dizajn dvojizbového bytu o rozlohe 50 metrov štvorcových. m.

Kombinácia kuchyne, jedálne a obývačky do jedného celku je pomerne bežný spôsob, ako vizuálne rozšíriť priestor s malou plochou bývania. Dobrým príkladom takejto fúzie je projekt dvojizbového bytu o rozlohe 50 metrov štvorcových. m, navrhol dizajnérka Maria Vlasová pre mladú trojčlennú rodinu. Štýlový interiér s funkčným zónovaním je vytvorený v modernom štýle s kontrastnými detailmi, ale nevytvára pocit chladu, ale vyznačuje sa komfortom a teplom.

Obývacia izba

Obdĺžnikový tvar miestnosti ho umožňuje rozdeliť na dve zóny. Na tento účel sa použila klzná priečka 4 sklenených tabúľ. Interiér obývačky sa vyznačuje zaujímavou kombináciou svetlej béžovej farby stien a kontrastných farieb nábytku.

Nábytok obsahuje dve pohovky rôznych farieb, umiestnené v pravom uhle. V strede, na svetlom fleecom kryte, je nízky stôl štvorcového tvaru. Vizuálnym centrom miestnosti je zloženie pravouhlých modulov s bielymi fasádami, tmavohnedými policami a televíznym panelom. Izba vyzerá veľmi pohodlne vďaka romantickému panelu s osvetlením, veľkému brečtanu v chrómovej váze a závesom vznešeného šedého tónu.

Kuchyňa a jedáleň

Varná plocha je zabudovaná v rohovom nábytku. rúra, umývačka riadu a chladnička. Fasády nábytku sú vyrobené z MDF so smaltovaným povlakom a na dokončenie zástery sa použilo nárazuvzdorné sklo. Stolová doska je vyrobená z umelého kameňa s leštenými spojmi medzi dielmi.

Barový pult slúži ako prídavná pracovná plocha a jedálenský stôl. Jedálenský kút s ergonomickými stoličkami so zvýšenou výškou je zvýraznený pomocou závesných svietidiel zo skla a podlaha je ľahký laminát.

Spálňa

Dizajn spálne láka harmonickou kombináciou béžovej povrchovej úpravy a tmavohnedých prvkov nábytku. Jedna zo stien je naplnená súpravou so skladovacími systémami a voľným centrom, kde je napísaný čelo postele s manželskou posteľou. Interiér je doplnený skriňou s dekorom a TV panelom.

Zasklená lodžia s teplou podlahou je pokračovaním spálne a obsahuje kompaktné pracovisko - veľmi dobré riešenie pre malý byt.

Vstupná hala

Chodba v kontrastných farbách priťahuje nezvyčajným dekorom čiernobielych fotografií.

kúpeľňa

Obrubník s priehľadnými fasádami je veľmi funkčný - je základom pre umývadlo, toaletný stolík a miesto na umiestnenie práčky.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár