Útulný apartmán s dvoma spálňami: projekt v Minsku

Projekt ukazuje, ako vybaviť byt 76 metrov štvorcových. m. s obmedzeným rozpočtom. Takmer všetky steny bytu v paneli novostavby sú nosné, preto zmeny v dispozícií sú spojené len s nárastom priestoru kúpeľne chodbou.

Projekt trojizbového bytu je navrhnutý v modernom štýle so škandinávskymi poznámkami, retro a country funkciami. Interiér má pokojnú farebnú schému s jasnými animačnými akcentmi.

Chodba a chodba

Odtiene farby kávy na chodbe vytvárajú vhodné zázemie pre výzdobu. Posuvná skriňa sa skladá z 2 častí, z ktorých jedna má zrkadlovú fasádu a druhá - povrch pokrytý bridlicovou farbou na kreslenie kriedou. Konzolový stôl úspešne dotvára interiér zaujímavou vlastnosťou - orezávanie časti steny s tyrkysovou farbou.

Obývacia izba

Dizajn obývacej izby priťahuje textúrou dekoratívneho muriva a osvetlenia zo smerových svetelných zdrojov, čím poskytuje pohodlie. Rozšírenú rohovú sedačku dopĺňajú konferenčné stolíky a TV panel s minimalistickou skriňou a šatníkovou skriňou. Naplnenie obývacej izby zahŕňa veľkú pohodlnú stoličku a stojaci lampu, čo vám umožní pohodlne si sadnúť na čítanie, ako aj na pracovisko.

Kuchyňa a jedáleň

Spoločný priestor má pracovné a jedálenské priestory. Súčasťou nábytku je rohová kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi a skladovacími systémami, ako aj jedálenský stôl a stoličky s jasnými farbami. Osobitnú pozornosť priťahuje povrchová úprava záster s obkladmi s neobvyklým ornamentom a dizajn stropu s drevom s ozdobnými trámami.

spálne

Dizajn miestnosti sa vyznačuje originálnym povrchom s použitím drevených trámov a umeleckých predmetov. Dvojlôžková posteľ s vysokým čelom je doplnená o palce so svetlejšou farbou a štýlové rolety dávajú vstavanej skrini neobvyklý, ale zaujímavý vzhľad. TV panel a toaletný stolík - potrebné atribúty spálne.

škôlka

Výzdoba detskej izby je vyrobená v jasnom rozsahu pomocou odtieňov modrej a zelenej. Izba má ergonomický súbor nábytku pre voľný čas a detské aktivity, ako aj herný rebrík, ktorý môže byť položený kompaktne pozdĺž steny, aby sa ušetrilo miesto.

kúpeľňa

V kúpeľni je dostatok rohovej vane s hydromasážnym efektom, podstavca a pult s umývadlom. Na ozdobu sa používa dlaždicová svetlošedá farba s jemným vzorom.

kúpeľňa

Zanechajte Svoj Komentár