Projekt projektu trojizbového bytu o rozlohe 60 metrov štvorcových. m.

Rekonštrukcia bytu v dome starej budovy môže výrazne zvýšiť jeho funkčnosť a poskytnúť vyšší komfort pre obyvateľov. Prezentovaný dizajn trojizbového bytu o rozlohe 60 metrov štvorcových. m, vyrobený v modernom štýle, zahŕňa čiastočnú prestavbu týchto bytov s odstránením niektorých priečok, ktoré nie sú nosiče.

Vstupná hala

V rozšírenej chodbe je inštalovaná súprava nábytku s policami a šatníkovou skriňou, kde je možné pohodlne umiestniť vrchné odevy, čiapky a topánky.

Obývacia izba a jedáleň

Drevený textúrovaný stojan namontovaný na mieste demontovanej priečky oddeľuje chodbu od útulnej obývacej izby s krbom. K vybaveniu patrí mäkká pohovka s obmedzenou šedou farbou a kubické tvary ako konferenčný stolík.

Na večerné osvetlenie sa nachádza stojanová lampa a závesné svietidlá s objemnými kopulami. Dokončenie stropu s drevenými lamelami a lampami nad stolom podčiarkuje podmienečnú priestorovú zónu do obytných a jedálenských priestorov.

kuchyne

V kuchyni sa nachádza nielen pracovný priestor, ale aj priestor na raňajky, ktorý je vybavený rozšíreným parapetom. Klasická rohová súprava je vyrobená vo svetlej sivej škále a zaujme vynikajúcimi panelovými fasádami a pôsobivým dizajnom horného radu. Mozaiková podlaha s originálnym vzorom úspešne dopĺňa interiér a kryt zástery pod školskou doskou umožňuje robiť poznámky s kriedou.

Spálňa a štúdia

Zdobenie izby vo svetlých pastelových farbách a pôvodné stropné svietidlá umožnili dať miestnosti romantický vzhľad. Výplň zahŕňa manželskú posteľ s vysokým čelom, televízny panel, lampy miestneho osvetlenia.

Dizajn je trojizbový apartmán o rozlohe 60 metrov štvorcových. m. - zónovanie spálne pomocou oddielu na vytvorenie malej kancelárie s pracoviskom.

šatník

Šatníková skriňa so skladacími dverami nezaberie veľa miesta, ale je praktickým miestom na uloženie oblečenia, obuvi, posteľnej bielizne. Zrkadlo a osvetlenie zvyšujú využiteľnosť miestnosti.

škôlka

Detská izba je rozšírená vďaka izolovanej lodžii a vyznačuje sa množstvom svetla, jasných farieb a funkčnosti.

WC miestnosť

Priestor získaný po rekonštrukcii je dosť dostatočný pre kompletné umiestnenie sanitárneho vybavenia a skladovacieho systému. Izba vyniká perfektnou kombináciou diskrétnych odtieňov šedej, modrej a hnedej.

Zanechajte Svoj Komentár