Projekt projektu jednoizbového bytu 39 m2. m.

Projekt projektu jednoizbového bytu 39 m2. m. bol vyvinutý pre mladý pár, ktorý nemá deti, ale je tu domáce zviera - pes. Malý byt má významnú výhodu - nachádza sa v tehlovom dome, navyše má pomerne veľkú lodžiu - 2,8 m2. Priestory boli pôvodne rozdelené na vstupný priestor, obývaciu izbu a kuchyňu, nevyžadovali sa prestavby, na pôvodnom pláne boli vykonané len menšie zmeny.

Návrhári mali tieto úlohy:

  • nájsť priestor pre dostatočný počet skladovacích systémov;
  • vybaviť malú domácu kanceláriu, keďže majitelia často pracujú doma;
  • poskytnúť miesto, kde bude pes žiť;
  • vymeňte kúpeľ na sprchovom kúte v súlade s preferenciami majiteľov;
  • urobte panoramatické zasklenie na lodžii a využite jeho priestor;
  • Neprekračujte rámec malého rozpočtu.

Obývacia izba 18,3 m2. m.

V obývacej izbe sú dve dvere - jedna vedie do vstupného priestoru, druhá do kuchyne. Oba z nich vyzerajú celkom tradične, ale v skutočnosti sú posuvné - pri otváraní vstupujú do steny bez toho, aby brali podlahu. Takýto systém sa nazýva skrytý prípad, je vyrobený poľskou spoločnosťou INVADO.

V dizajne jednoizbový byt o 39 m2. m. použité tapety Eco tapety, Earth. Vstavaný úložný systém bol vyrobený podľa náčrtu dizajnérov špeciálne pre tento byt, takmer všetko ostatné bolo zakúpené v IKEA.

Kuchyňa 10,7 m2. m.

Steny kuchyne sú pokryté rovnakými tapetami ako v miestnosti, a tiež dve kontrastné farby. V obývacej izbe je kombinácia svetlých béžových a bohatých tyrkysových odtieňov av kuchyni je mliečna a „navi“. Strop je tiež pokrytý švédskou tapetou, ale iného typu: Borastapeter, Poézia. Stena nad pracovným priestorom kuchyne bola rozložená dlažbou Dual Gres, Aloma Dual Gres.

Kombinácia béžových, mliečnych a modrých odtieňov a zvislého pruhu vzoru vytvára „morský“ dotyk do interiéru. Okasy a podstavce sú vyrobené z materiálu Ultrawood LDF - materiálu podobného štruktúre ako MDF, ale majú oveľa nižšiu hustotu, a preto sú ľahšie.

ROMOLA STACKABLE CAFE / DINING stoličky sú veľmi jednoduché a zároveň nezvyčajné, ich línie sú kombinované s akýmkoľvek štýlom miestnosti, od klasiky až po modernosť. Všetky kuchynské zariadenia, vrátane plynového kotla, boli odstránené do skriniek. Podlahy v kuchyni sú rovnaké ako v obývacej izbe - laminátový Quick Step, Largo.

Loggia 2,8 m2. m.

Úzka, ale dosť dlhá lodžia bola využitá na maximum: na jednej strane umiestnili skriňu na uskladnenie zásob, ktoré nemali miesto v kuchyni, na druhej strane - vodorovnú tyč. Podlaha bola lemovaná liniou Tarkett, Idylle Nova, imitujúcimi staré dosky a stena bola ozdobená dekoratívnym plotom - malý letný kútik.

Hala 6,5 ​​m2. m.

Steny, rovnako ako vo všetkých izbách, sú pokryté tapety - tu sú béžové Borastapeter, minerálne a modré Borastapeter, škandinávske dizajnéri s farebným dizajnom. Podlaha je pokrytá neutrálnymi tónovými dlažbami Vallelunga Ceramica, Pietra Romana.

Kúpeľňa 3,5 štvorcových. m.

Mozaika Inter Matex, Perla na podlahe sprchy kabíny farby odráža pestré vzory na chodbe. Pieskové a béžové dlažby - Polis Ceramiche, Evolutio. Steny sú kachľové s Bayker Italia, Efeso, tradičná biela farba pre tieto miestnosti.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár