Funkčný dizajn 2-izbový byt 50 m2. m. od Matuszek Architektura

Projekt je malý dvojizbový byt vytvorený pre mladú rodinu s dieťaťom. Ukazuje, ako je možné vytvoriť podmienky pre pohodlné bývanie pre majiteľov, berúc do úvahy ich túžbu mať čo najviac skrytých miest na uskladnenie. Štýlový dizajn 2-izbový byt 50 m2. m sa vyrába v štýle „minimalizmu“ a vyznačuje sa prísnym čierno-bielym rozsahom s horčicovými farbami, ktoré oživujú interiér.

Vstupný priestor

Väčšina skladovacích systémov je umiestnená pozdĺž jednej zo stien vchodu do bytu, čo poskytuje pohodlný prístup a úsporu miesta. Biela farba fasád vstavaných skríň a absencia armatúr ich robí takmer neviditeľnými.

Na osvetlenie sa používa niekoľko stropných svietidiel, organicky spojených pozdĺžnym kontrastným pásom. Chodba s veľkým zrkadlom hladko prechádza do obývačky, kde je organizované kompaktné pracovisko.

obývačka

Táto izba je obývacia izba a spálňa. Na úsporu miesta sa na vrchu nástupišťa nachádza veľká pohovka zložená z mäkkých sedadiel a veľkých vankúšov.

Jednoduché vybavenie izby zahŕňa konferenčný stolík s jednoduchým tvarom, pohodlné stoličky a modul pod televíznym panelom, na ktorom sú jednoduché, ale elegantné dekoračné predmety.

Kuchyňa jedáleň

Vo varnej zóne je inštalovaná lineárna súprava s integrovanými kuchynskými spotrebičmi a skladovacími systémami a exkluzívny stôl a stoličky v jedálenskom priestore. Tiež, ako v iných častiach bytu, žlté akcenty sú skromne prítomné v interiéri kuchyne. Proti tmavému povrchu steny s oknom, živá zelená vyzerá skvele a závesné svetlá originálnej formy slúžia na vytvorenie romantickej atmosféry večer.

Izba pre teenagera

Samostatná miestnosť pre teenagera má racionálne usporiadanie s integrovaným priestorom na spanie a domácou študijnou časťou obsahujúcou priestory na skladovanie zásob. Miestnosť je orámovaná bielou farbou so žltými detailmi a ozdobená veľkým grafickým vzorom na stene.

WC miestnosť

Naplnenie izby zahŕňa skriňu, ktorá funguje ako toaletný stolík a umožňuje pohodlné ukladanie príslušenstva. Zrkadlový povrch umožňuje vizuálne rozšíriť malú miestnosť, farebný dizajn, ktorý podporuje jeden rad dizajnu 2-izbový byt 50 m2. m.

Zanechajte Svoj Komentár