Projekt moderného dizajnu bytu 90 námestí. m.

Dizajn bytu 90 m2. m bola určená pre mladú rodinu so šesťročným dieťaťom. Zákazníci bývali vo Švédsku už dlhú dobu, takže škandinávsky dizajnový štýl bol zvolený, čo umožňuje kombinovať minimalizmus s komfortom domova. Samostatné izby sú pridelené do spálne, detskej izby a kuchyne, zatiaľ čo jedáleň a obývacia izba sú kombinované v jednom zväzku.

Obývacia izba - jedáleň

Srdcom jedálenskej skupiny je unikátny jedálenský stôl so stolovým stolom z rezaného stúpajúceho dreva položeného na kovových nohách. Nad ním sú dve suspenzie jednoduchej formy, ktoré nielenže poskytujú požadovanú úroveň osvetlenia, ale tiež pomáhajú vizuálne odlíšiť stravovaciu skupinu od celkového objemu miestnosti.

Bytový projekt umožňuje kombinovať funkcie pre rôzne kusy nábytku, vrátane tohto stola: za ním bude možné pracovať, preto je pri okne vybavená miniknižnica: do zásuvky pod širokým parapetom môžete uložiť potrebné dokumenty a kancelárske vybavenie, ako napr. Tlačiareň. Byt je osvetlený stropnými svietidlami, ale nie je vstavaný, pretože sa stal bežným, ale režijným.

Kútik na odpočinok pozostáva z pohovky s malým konferenčným stolíkom a stojacej lampy, ktorá poskytuje útulné svetlo pre túto oblasť. Bytový dizajn 90 m2. m. berie do úvahy všetky potreby vlastníkov. Napríklad nepozerajú televíziu - a vo svojom byte tam. Namiesto toho, projektor, doplnený reproduktorovým systémom, ktorý dizajnéri schovávali v strope.

Rímske záclony z hustého materiálu môžu úplne izolovať miestnosť od denného svetla - to sa robí špeciálne pre sledovanie filmov v pohodlných podmienkach. Obývacia izba - jedáleň - centrálna izba v byte. Spojuje sa s kuchyňou cez otvor v stene a je oddelená od vstupného priestoru pomocou zabudovaného úložného systému.

kuchyne

Kuchynskú jednotku je možné oddeliť od obývačky pomocou posuvných sklenených dverí - týmto spôsobom sa môžete vyhnúť zápachu vstupujúcemu do obytnej časti bytu.

V projekte moderného bytu sa veľká pozornosť venuje kuchynskému vybaveniu. Ak chcete poskytnúť hosteske s maximálnym komfortom, pracovný povrch natiahnutý cez tri zo štyroch strán kuchyne, ktorá sa zmení na široký barový pult pred oknom - miesto, kde môžete jesť alebo relaxovať na šálke čaju, obdivovať výhľad na ulicu.

Barová plocha sa vyznačuje tromi priemyselnými závesmi usporiadanými v rade. Stolík je drevený, so špeciálnou impregnáciou, vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a vlhkosti. Zástera z prírodného kameňa tmavej farby vytvára príjemný kontrast so svetlým drevom stola. Pracovná plocha je osvetlená páskou LED.

spálne

Dizajn bytu je navrhnutý v škandinávskom štýle a v spálni sa prejavuje nielen vo výzdobe, ale aj vo výbere textilu. Mäkké, bohaté farby, prírodné materiály - to všetko má relaxačný odpočinok.

Pri vchode sa nachádza šatňa, ktorá umožňovala obísť objemné skrine. Tu, len tie najnutnejšie - obrovská manželská posteľ, skrine so špeciálnymi výklenkami na skladovanie kníh, nočné lampy a malý konzolový stôl so zásuvkami a veľkým zrkadlom nad ním.

Na prvý pohľad sa môže umiestnenie toaletného stolíka zdať nešťastné - pretože svetlo padne z okna na pravej strane. Ale v skutočnosti, všetko je premyslené: majiteľ bytu je ľavák, a pre ňu také usporiadanie je najvhodnejšie. Balkón, ktorý susedí so spálňou, sa zmenil na športovú halu - bol tu nainštalovaný simulátor, ako aj malá komoda, v ktorej môžete uložiť športové potreby.

škôlka

Skladovacie systémy v projekte moderného bytu majú špeciálne miesto - sú v každej miestnosti. V detskej izbe tento systém zaberá celú stenu a do neho je zabudované lôžko.

Okrem miesta pre hry je tu aj súkromná „študovňa“ - dieťa čoskoro pôjde do školy, potom bude užitočné miesto vybavené na vykurovanom balkóne.

V blízkosti vstupné detské športové mini-komplex. Svetlý dekor na stenách vo forme vinylových samolepiek je možné zmeniť alebo odstrániť, keď dieťa vyrastie.

kúpeľňa

Veľkosť sprchy sa zvýšila pripojením časti vstupného priestoru. Pre dlhé umývadlo som si musel objednať špeciálnu skrinku, ale do nej sa zmestili dva mixéry - manželia sa môžu umyť súčasne.

Interiér sprchy a WC zmäkčuje „drevený“ strop a jednu zo stien. V skutočnosti sa jedná o imitáciu dreva, ktorá je odolná voči vlhkosti.

Vstupná hala

Hlavnou výzdobou chodby sú vchodové dvere. Šťavnatá červená úspešne odtiene a oživuje škandinávsky interiér.

Zanechajte Svoj Komentár