Dizajn moderného malého bytu o rozlohe 41 m2. m.

Dizajn bytu 41 námestí. m nezvyčajné a diktované zložitým tvarom miestnosti. Aby sa čo najviac zachoval objem a pocit otvoreného priestoru, priečky medzi miestnosťami neboli postavené.

Ale majitelia chceli mať samostatnú spálňu, ktorá by nepočula hluk z obývačky. Preto časť, v ktorej bolo lôžko umiestnené, bola oddelená od zvyšku miestnosti sklenenou doskou. Keďže majitelia sú mladí ľudia, projektant sa zbytočne nezaťažoval rozpočet.

štýl

Dizajn moderného malého bytu je navrhnutý v lakonickom štýle a kombinuje prvky minimalizmu a hi-tech. Vyvažovanie na tenkej čiare medzi týmito dvoma populárnymi štýlmi, sa nám podarilo získať svieži, transparentný interiér, nie je preťažený s dekoratívnymi detailmi, ale zároveň bez chladu typické pre moderné štýly. Ako hlavná paleta sa dizajnér zameral na odtiene búrlivej oblohy a pridal im modré a žlté tóny ako farebné akcenty.

Materiály na konečnú úpravu

Maľovanie stien je najúspornejšou možnosťou dokončovania, ktorá dobre súhlasí s celkovým konceptom dizajnu bytu o ploche 41 metrov štvorcových. V obytnej časti bytu sa ako podlahová krytina používa podlahová doska s teplou textúrou dreva a béžovými odtieňmi.

Zóna v blízkosti pracovnej plochy kuchyne nie je kachľové, ale je ponechaný betón - to je, ako sa dotkol moderného podkrovia objavil v interiéri. Z vyššie uvedeného je betón pokrytý sklenenou doskou, takže keď sa staráte o tento typ „zástera“, nie sú žiadne problémy. Farba betónu dokonale zapadá do farebnej schémy dizajnu moderného malého bytu.

nábytok

Jednoduchosť, pohodlie, funkčnosť - to sú tri charakteristické črty nábytku zvoleného dizajnérom pre tento projekt. V centre - rozpočet modely z populárnych švédskych obchodných reťazcov. V byte nie je žiadna predsieň, takže malý šatník bol umiestnený na šaty hneď pri vchode, v ktorom bolo odstránené vrchné oblečenie, ako aj skriňa na uskladnenie obuvi.

Hlavný skladovací systém sa nachádza v spálni - zaberá priestor od podlahy až po strop a ukladá nielen bielizeň a oblečenie, ale aj športové potreby a tie veci, ktoré sa z času na čas používajú. V obývacej izbe sa objavili police, na ktorých môžete ukladať knihy a dekoračné predmety, ako aj tubu na bielizeň. Projektant umiestnil regálový systém ako ďalší úložný priestor na balkóne.

osvetlenie

Jednotné svetlo zaplaví byt z reflektorov namontovaných do stropu. Jedáleň v dizajne bytu 41 metrov štvorcových. Vyznačujú sa tromi ozdobnými sklenenými odtieňmi visiacimi zo stropu v rôznych farbách, ktoré sú v súlade so všeobecnou paletou interiéru. Vyrábajú sa podľa konštrukčných náčrtkov a sú jedným z hlavných dekoratívnych prvkov. Okrem toho, podlahové lampy, nástenné lampy a nočné lampy v spálni poskytujú racionálne osvetlenie rôznych funkčných oblastí.

výzdoba

Okrem dizajnérskych suspenzií hrajú textil aj úlohu dekorácie v dizajne malého moderného bytu. Jedná sa o vzorované vankúše, priehľadné okenné závesy, prehoz na posteľ. Vo všetkých izbách, vrátane kúpeľne, sú steny zdobené umeleckými plagátmi v akcentačných farbách. Malá domáca kancelária oživuje olejomaľbu.

Zanechajte Svoj Komentár