Moderný dizajn štúdio apartmán 24 námestí. m.

Dizajn štúdio byt 24 námestí. m. podriadený jednej myšlienke - vytvoriť životný priestor, ktorý najlepšie podporuje relaxáciu po aktívnej dovolenke, pretože apartmán je určený pre mladých ľudí, ktorí prídu do Soči na lyžovanie.

Napriek malej ploche je veľa svetla, vzduchu a voľného priestoru. Zároveň je všetko veľmi funkčné - v modernom obydlí je všetko, čo potrebujete, je tu dostatok úložných priestorov a pohodlie a pohodlie.

štýl

Všeobecne platí, že štýl interiéru štúdio je 24 metrov štvorcových. m. možno definovať ako moderný, kombinujúci vlastnosti podkrovia a škandinávskeho štýlu. Od posledného je biely ako hlavný, prírodné materiály vo výzdobe, veľa svetla a vzduchu. Podkrovie je reprezentované murivom, svietidlami nad barom, ktorý oddeľuje obytné a kuchynské priestory a jednotlivé kusy nábytku v tomto štýle.

farba

Biela farba je zvolená pre návrh garsónky o rozlohe 24 metrov štvorcových. m. To vám umožní získať svetlý interiér, zdá sa, že objemnejšie, než zodpovedá obsadenej oblasti. Modrá a žltá - harmonický farebný pár, ktorý vám umožní umiestniť sémantické akcenty a osviežiť atmosféru.

výzdoba

Podlaha v každej zóne je odlišná - to je spôsobené nielen potrebou zvýraznenia vizuálne funkčných oblastí, ale aj úvahami o praktickosti. Najpriechodnejšia časť bytu, vstupná hala, kuchyňa a kúpeľňa dostali dlažbu v modrých a žltých tónoch, zdobenú škandinávskymi vzormi.

Spací priestor má samonivelačné podlahy, hladké a lesklé, a salónik na balkóne je zvýraznený porcelánovou keramickou podlahou, ktorá imituje staré maľované dosky. Jednotiacim prvkom v interiéri ateliéru je 24 m2. m. oceľové steny: murivo vyzerá dosť brutálne, ale biela farba zmäkčuje jeho vnímanie. Zavesený strop, v rovnakej výške a farbe v celej miestnosti.

Kúpeľňa je zdobená veľmi jasne a dekoratívne: vzorované dlaždice na podlahe, maľované v modrej farbe a ošetrené špeciálnym zložením, aby odolnosť proti vlhkosti na steny obloženie na polovicu výšky, biele steny na strop a jasne žlté dvere, aby miestnosť radostné a slnečné.

nábytok

Vzhľadom k tomu, že oblasť je obmedzená, je tu malý nábytok - len tie najnutnejšie. Takmer všetky položky boli navrhnuté dizajnérmi špeciálne pre tento byt a na zákazku. Výnimkou sú obľúbené stoličky majiteľov, ktorí úspešne zapadajú do nového interiéru.

Dizajn štúdio byt 24 námestí. m. zabezpečuje dostatočný počet skladovacích systémov - vo vstupnom priestore je šatníková skriňa a konzola, ktorú jej majitelia priniesli do nového domu. Po rekonštrukcii zaujala miesto a slúži ako polička na topánky a stôl na kabelky, kľúče, telefóny a iné predmety.

Salónik na balkóne má malú pohovku so zásuvkami, ktorá bude obsahovať množstvo všetkého potrebného v domácnosti, ako aj otvorený stojan. Tak, že interiér bytu nevyzeral ako hromada nábytku, dizajnéri odmietli z horného radu kuchynských skriniek, nahradiť ich s otvorenými bielymi policami, ktoré boli takmer neviditeľné na pozadí steny.

Pod pracovnou doskou sa schovala malá chladnička. Podstavec pod umývadlom v kúpeľni je uzavretý dvomi dverami, za ktorými sa skrýva na jednej strane - práčka, a na druhej strane - zásobami čistiacich a čistiacich prostriedkov potrebných pre domácnosť.

osvetlenie

Hlavným prístrojom v svetelnom dizajne bytu je luster umiestnený v priestore na spanie. Mäkké rozptýlené svetlo rovnomerne osvetľuje celý byt. Okrem toho, vedľa postele na oboch stranách sú nočné lampy, oproti stene - pracovný stôl so stolnou lampou, balkón s posedením má dve nástenné lampy nad pohovkou.

Pracovná časť kuchyne je osvetlená prídavnými lampami a závesy, ktoré znižujú strop pozdĺž línie oddeľovania spálne a kuchynských priestorov, zapĺňajú barový pult svetlom. Zaujímavý dekoratívny prízvuk v interiéri ateliérového bytu 24 štvorcových. m. robí lampu vo vstupnom priestore: je to hlava draka, z ktorého ústia visí šnúra s elektrickou lampou.

Kúpeľňa je osvetlená bodkovanými stropnými svietidlami a okrem toho má vrchol kúpeľne, a to nielen funkčné, ale aj dekoratívne.

výzdoba

Jasné farebné kombinácie na bielom pozadí samy o sebe sú dostatočné dekorácie, takže ďalšie prvky dekor trochu - je to hodiny na stene a niekoľko plagátov. Osviežujúci interiér živých zelení v kvetináčoch. Všetky prírodné textílie - a prikrývky a záclony. Hrubé záclony v byte nebudú tak, aby neblokovali svetlo a nerušili voľnú výmenu vzduchu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár