Moderný dizajn jednoizbový byt 45m2. m.

Moderný dizajn jednoizbový byt 45m2. m. navrhnuté v jasných farbách, čo umožňuje vizuálne otvorenejší priestor. Pre ten istý účel nerozdelili spálňu so stenami, ale použili posuvné priečky na jej oddelenie.

Biela, sivá a béžová - hlavné farby interiéru. Ako prízvuk sa pridali zelené a čierne.

Kuchyňa-obývacia izba

Na jednej strane obývacej izby sa nachádza pohovka na druhej strane - stena s televíznym panelom. Barový pult oddeľuje obývaciu izbu od vlastnej kuchyne, ktorá je, podobne ako všetky ostatné izby, zdobená šedo-bielo-béžovými tónmi.

spálne

Ak chcete ďalej rozšíriť oblasť, v návrhu bytu za predpokladu, integrácia balkónov a spální v jednom zväzku. Táto technika umožňuje nielen zvýšiť životný priestor, ale aj vytvoriť útulné zákutia pre prácu alebo voľný čas. Pripojenie loggií k hlavnému obytnému priestoru je obľúbenou metódou dizajnérov pri vybavovaní bytov malého priestoru.

Zo spálne obývacia izba oddeľuje priehľadné sklo. V lodžii pripojenej k spálni, pracovisko bolo usporiadané, potom, čo bol ohriaty, tú časť, ktorá susedí s izbou. Zvyšok lodžie patrí do kuchyne a nebol izolovaný.

Vstupná hala

V jednoizbovom byte 45m2. Koridor sa stal miestom hlavných skladovacích systémov. Nekvalitný pomer strán vstupného priestoru je korigovaný pomocou svetelných obložení a zrkadlových vložiek na fasádach skríň.

kúpeľňa

Kúpeľňa je ukončená nasýteným sivým tónom, ako je to v iných miestnostiach.

Jasným vrcholom dizajnu bytu štúdio 45 metrov štvorcových. m. - stena v blízkosti kúpeľa. Je lemovaná obkladačkami, na ktorých je maľovaná kresba - mestská krajina. Tento obraz sa odráža vo veľkom zrkadle nad drezom a opticky rozširuje malú miestnosť. Kúpelňa, umývadlo a WC majú prísne obdĺžnikové tvary, ktoré sú dokonale kombinované s grafikou na stene.

Zanechajte Svoj Komentár