Jednoizbový apartmán 42 m2. m. v béžových tónoch

Jednoizbový apartmán 42 námestí. m. pôvodne mal voľné dispozičné riešenie. Majitelia chceli mať oddelenú spálňu, ako aj dostatok priestoru na uskladnenie oblečenia. Interiér apartmánu je navrhnutý v modernom duchu s náznakmi Provence.

plán

Sadrokartón pomohol rozdeliť spálňu do samostatnej miestnosti podľa potreby. Zvyšok priestoru bol skombinovaný a získal štúdio.

materiály

Vnútorné priečky v dvojizbovom byte o výmere 42m2. kompletne vyrobený zo sadrokartónu. Steny sú ukončené omietkou, ktorá je typická pre klasický štýl. Hrubý spôsob jeho použitia však okamžite označuje pôvod.

Laminát imituje staré dosky veľmi komplexnej farby: zmes teplých a studených farieb zjemňuje celkový dojem z interiéru. Okrem sivej a béžovej tóny sú tu aj bledoružové odrazy, ktoré dávajú zvláštny šarm.

štýl

Hlavný dizajnový štýl bytu 42 námestí. m. - Provence, ale rafinované moderné klasiky. To už nie je obec Provence, ale moderné pohodlné mestské bývanie, ale s jemnou, príjemnou útulnosťou typickou pre francúzske provincie.

Svetlé farby, omietka na stenách, podlahy z textúrovaných dosiek vo veku - všetky požiadavky provensálskeho štýlu sú splnené, ale interiér dáva dojem ľahkosti a milosti.

Obývacia kuchyňa-jedáleň

V hlavnom štúdiovom priestore sa nachádzajú tri zóny: obývacia izba, kuchyňa a jedáleň. Dizajn bytu 42 m2. m. v tejto časti je udržovaná vo svetlých béžových tónoch s prídavkom slonoviny. Ako prízvukové odtiene kávy s mliekom a tmavým zlatom sa používa, čo robí miestnosť dômyselnou.

Klasické tóny sú dokonale kombinované s nábytkom klasických symetrických tvarov a zároveň majú mäkké línie charakteristické pre provensálske interiéry. Pohovka a stoličky jedálenskej skupiny sú potiahnuté látkou, zatiaľ čo pohovka vyzerá rustikálne, rustikálne, potiahnuté látkou s veľkou väzbou, ale stoličky sú elegantne zdôraznené, pre ich dizajn sa používa čalúnenie vozíka.

Kuchyňa v dvojizbovom byte 42m2. m. v kombinácii s jedálenskou skupinou. Biele fasády sa starnú, ako je zvyknuté v provensálskom štýle, a kapota má tvar podobný starým francúzskym kachliam. Za kuchynskými priečeliami je pomerne veľký skladovací systém. Ďalší úložný systém je v obývacej izbe, v skrini zabudovanej do steny.

spálne

Textílie a levanduľa robia spálňu obzvlášť pohodlnou. Čelo postele je pokryté mäkkou handričkou s čalúnením vozíka, podobne ako čalúnenie kresiel v obývacej izbe. Záclony majú jednoduchý strih, a vypadávanie klasických záhybov, ľahko tieni slnečné svetlo. Lavender dekoratívne vankúše dávajú pocit sviežosti a pokoja.

Neobvyklý rám zrkadla, komplexný vzor lustra, sviečky prepletené stuhami levanduľovej farby - to všetko vytvára osobitnú náladu a prispieva k príjemnému odpočinku.

Pre rôzne maličkosti v spálni sú malé komody a hlavná šatňa sa nachádza vo vstupnom priestore.

osvetlenie

Lustre komplexného dizajnu dodávajú slávnosť a ešte viac elegantnú situáciu. Ich kombinácia s hrubými stenami dáva dizajn bytu 42 m2. m neobvyklý zákrut.

Okrem stropných lustrov vo všetkých miestnostiach sa používa aj ďalšie osvetlenie, vrátane dekoratívnych. V zóne obývacej izby je takéto podsvietenie zabezpečené podlahovou lampou, v kuchyni je podsvietenie zapustené do nástenných skriniek.

Zanechajte Svoj Komentár