Interiér malého bytu 48 metrov štvorcových. m.

Dizajnový apartmán 48 námestí. Je dosť ťažké definovať: bezpodmienečne moderné, kombinuje brutalitu štýlu podkrovia s prirodzeným obmedzením ekologického štýlu a prvkov škandinávskych interiérov.

Šedý podkrovný betón sa organicky zmení na bielu jednoduchosť stien charakteristických pre severské krajiny, drevo podláh a nábytku je neočakávane kombinované s podkrovnými stoličkami s kovovými sedačkami. Zelené steny ponorené do prírody, prevzaté z ekologického smeru.

farba

Interiér malého bytu je skôr diskrétny, primárne farby sú biele, zvyčajne používané ako hlavný škandinávsky štýl a sivé, pripomínajúce povrch betónu, charakteristické pre podkrovný štýl.

Steny s fytomodulkami sa používajú ako hlavný dekoratívny prvok - svetlé zelené rastliny dávajú miestnosti farbu a sviežosť. V spálni je hlavnou dekoráciou čierno-biela kompozícia na plátne, ktorá zaberá takmer celú výšku steny.

zónovania

Dizajn bytu je 48 m2. m. používa kompetentné územné plánovanie s pomocou dokončovacích materiálov a nábytku. To nám umožnilo usporiadať dve oddelené priestory v obývacej izbe - v obývacej izbe av kuchyni.

Strop a steny „kuchynskej“ časti vyzerajú, akoby boli pokryté betónom. V skutočnosti, betón - len strop, ktorý nezatvoril nič, čo obmedzuje povrch s lakom.

Steny sú pokryté dekoratívnou omietkou, napodobňujúcou farbu a textúru betónu. V oboch zónach sú podlahy ukončené dubovými podlahami. Stropné nosníky - len imitácia. Polyuretánová pena, z ktorej sú vyrobené, je natretá bielou farbou.

nábytok

Výber nábytku pre interiér malého bytu nespôsobil veľa ťažkostí: štýl podkrovia a „Škandinávia“ znamená veľký výber foriem a materiálov, obmedzenia sa týkali len rozpočtu a vizuálneho vnímania: v malej miestnosti sú objemné kusy nábytku neprijateľné, pretože priestor sa zdá byť stiesnený. a dizajnéri chceli zachovať pocit priestoru a slobody.

svetlý

Svetlý dizajn bytu 48 m2. m starostlivo premyslené štýlovo. Kuchynský kút, najviac "podkrovie", je osvetlený čiernymi lampami Kopenhagen Pedant veľmi "priemyselného" vzhľadu. Nad barom, ktorý oddeľuje obytný priestor od kuchyne, je jednoduchá lampa IKEA.

Lampy nad pohovkou sú tiež podkrovné. Vykonávajú dve funkcie - osvetľujú sedačkovú zónu a vytvárajú správny svetelný režim pre steny fyto, ktorý sa nachádza nad pohovkou ako hlavná výzdoba obývačky. Záclony podsvietené skryté za odkvapom a dávajú špeciálny šarm a pohodlie.

spálne

Spálňa tiež spája Loft a škandinávske štýly a interiér malého bytu vyzerá ako očarujúci, útulný kútik vďaka použitiu dokončovacích materiálov v mäkkých farbách a textíliách.

Pre mäkké čelo na stenu položený laminát. Má nápisy a je mierne „vyzretý“, čo vytvára špeciálny dekoratívny efekt.

Šedé parkety a svetlá dlažba na stenách slúžia ako neutrálne, pokojné pozadie pre dekoratívny predmet - fotografie v plnej výške steny, vyrobené v kombinácii čiernej a bielej farby.

Loft štýl sa prejavuje ako exkluzívna „priemyselná“ lampa nad posteľou.

kúpeľňa

Klampiarska miestnosť je na stenách ukončená objemovými dlaždicami a podlaha je pokrytá keramickou žulou.

Lampa na strope vyzerá ako staré rúrky natreté čiernou farbou, čo zdôrazňuje celkový štýl celého bytu.

Zanechajte Svoj Komentár