Dizajn jednoizbový apartmán o rozlohe 36m2. m.

Štúdio apartmán o výmere 36m2. m. nemohol byť podrobený prestavbe - stena medzi kuchyňou a miestnosť nesie. Dizajnérom sa však podarilo zariadiť v malom priestore jednolôžkovú izbu a obývaciu izbu a priestor na spanie, ktorý ich rozdelil medzi seba veľmi jednoduchým, ale účinným spôsobom - s regálom s otvorenými policami.

Na nočný odpočinok si dali plnú posteľ a večer pred TV - útulnú pohovku. Okrem toho má miestnosť objemný úložný systém, skrytý za zrkadlovými dverami.

štýl

Malé miestnosti môžu byť orezané v jasných farbách, čo im umožňuje, aby boli viac priestranné vnímaním. Berúc do úvahy skutočnosť, že biela je základom škandinávskeho štýlu a že táto hosteska má rada tento štýl, steny a stropy sú natreté bielou farbou.

Drevený nábytok IKEA pomohol odrážať severný štýl v interiéri 1-izbového bytu. Okrem toho sa toto rozhodnutie ukázalo ako veľmi rozpočet. Steny kúpeľne sú tiež biele, lemované, rovnako ako kuchynská zástera, s objemovými dlaždicami „prasa“. Jeho použitie je tiež veľmi charakteristické pre škandinávsky štýl.

Farebná paleta

Konštrukcia jednoizbového bytu o rozlohe 36m2. Použila sa farebná paleta používaná v severných zemepisných šírkach s krátkym denným svetlom: svetlé tóny stien, prirodzená farba drevených povrchov, pokojné, neutrálne tóny ďalších interiérových prvkov.

To všetko umožnilo vytvoriť pozadie, proti ktorému môže hosteska kedykoľvek vyjadriť svoju vlastnú náladu a pridať jasné dekoratívne akcenty.

Strom v byte 36 metrov štvorcových. m. je prezentovaný tak nábytkom švédskeho koncernu IKEA, ako aj béžovou podlahou technickej dosky v obývacej izbe. Podlahy v kuchyni a vo vstupnom priestore sú kachľové, ale majú rovnaký odtieň svetlého dreva.

výzdoba

Interiér 1-izbového bytu používa svetlé farby pre všetky steny. Táto technika umožňuje vizuálne rozšíriť priestor a pridať vzdušnosť na to. Drevené podlahy sú šetrné k životnému prostrediu, čo je jednou z požiadaviek škandinávskeho štýlu, okrem toho prinášajú pocit tepla a pohodlia, ktoré zmierňujú chladnú belosť stien.

Vstupná hala a kuchyňa dostali dlažbu a jej farba bola zvolená aj v teplých tónoch pripomínajúcich creme brulee. Jediným jasným akcentom vo výzdobe je kachľový „koberec“ priamo pred vstupnými dverami. Svetlý ornament talianskych majstrov pripomína slnečné leto.

Konštrukcia jednoizbového bytu o rozlohe 36m2. m. svetlé farby hrajú prvé husle av kúpeľni. Svetlošedo-modré steny sa rozprestierajú snehovo-bielymi bravčovými dlaždicami, na podlahe dlažba z pastelových béžových tónov. Objemové „prasa“ dáva stenám potrebnú textúru a dynamiku.

skladovanie

V kúpeľni bola obnovená vetracia šachta, ktorá umožnila prestavbu špajze na chodbe, ktorú predchádzajúci majitelia venovali na zvýšenie veľkosti kúpeľne.

Hlavný skladovací systém je usporiadaný v miestnosti - pozdĺž koncovej steny v celej dĺžke. Pohodlné zásuvky, police a tyče sú uzavreté zrkadlovými dverami, čo umožňuje takmer neviditeľnú skrinku a tiež vizuálne takmer dvojnásobnú veľkosť miestnosti.

Byt má rozlohu 36 m2. Je ťažké nájsť priestor pre ďalšie úložné systémy a umiestniť ich tak, aby sa priestor neusporiadal. V kuchyni, napríklad, obmedzené na závesné skrine len na jednej stene nechať viac vzduchu, a chladnička bola vykonaná do chodby usporiadaním entresol nad ním.

nábytok

Škandinávsky nábytok je najvhodnejší pre škandinávsky štýl, takže IKEA sa stala tou správnou voľbou, ktorá zároveň úplne vyhovuje dizajnérovi aj zákazníkovi, pretože je to najviac rozpočtových prostriedkov zo všetkých možných možností. Najdrahšie v dekorácii stojí talianska dlažba, z ktorej vzorovaná „rohož“ vo vstupnom priestore.

výzdoba

Interiér 1-izbového bytu nie je preťažený dekoratívnymi prvkami, pretože hosteska nevyživuje závislosť na zbytočných veciach, ktoré na policiach strácajú prach. Pre malé veci, ktoré boli jej srdcu, bolo dosť políc, ktoré rozdeľovali miestnosť na funkčné oblasti.

Pre interiérové ​​farby, dizajnér použil textilné prvky: tmavo šedá tkanina čalúnenia pohovky je podopieraná záclonami rovnakej farby, grafický vzor koberca v obytnom priestore je vyrobený v základných farbách miestnosti a nastavuje rytmus a pohyb.

Svietidlá a stoličky v čiernej farbe pracujú na tej istej úlohe a prinášajú nejakú eleganciu, možno trochu drsnú.

svetlý

Svetlý dizajn jednoizbového bytu o rozlohe 36 metrov štvorcových. m. je veľmi jednoduchý, čo vysvetľuje umiestnenie: okná sa pozerajú na juh.

Vstupný priestor je osvetlený pravidelnými miestami. Obytný priestor je zvýraznený originálnym svietidlom s tmavosivým príveskom, zakúpeným v IKEA. Z toho istého zdroja a stojacej lampy na pracovnom stole. Ich tvar sa opakuje a stolná lampa na stojane, ktorá môže osvetliť pohovku alebo vykonávať funkciu lôžka.

Jedáleň v kuchyni je zvýraznená neobvyklou drevenou lampou. Pracovná plocha je osvetlená lampami zavesenými na drôtoch z čiernej tyče, na ktorej sú navinuté drôty. Podobné rozhodnutie prišlo z loftového štýlu, ale dokonale zapadá do škandinávskeho štýlu, ktorý mu dodáva dotyk modernosti.

kúpeľňa

Zanechajte Svoj Komentár