Dizajn útulného jednoizbového bytu o veľkosti 40m2. m

Dizajn jednoizbového bytu 40 m2. m nemožno pripísať na žiadny štýl: sú charakteristické pre stredomorské farebné kombinácie, a rustikálny otvorený priestor, a sladké Provence srdca, a super-moderný štýl rozhodnutia.

To všetko je harmonicky skombinované v jednom priestore, vytvára atmosféru uvoľnenej relaxácie a podpory relaxácie po náročnom dni.

Veľké spoločnosti v tomto útulnom jednoizbovom apartmáne nebudú, takže obytný priestor, určený len pre zvyšok majiteľov, nevyžaduje veľa priestoru. Ale kuchyňa je pomerne priestranná - majitelia milujú proces varenia, venovať mu veľkú pozornosť.

Ďalšie nuance: byt je vybavený maximálnym možným počtom skladovacích miest, sú vo vstupnom priestore, v spálni, v kuchyni-obývacej izbe, na lodžiích a dokonca aj na záchode!

výzdoba

Dokončenie všetkých podláh v byte s výnimkou spálne s teplou béžovou tienistou dlažbou napodobňujúcou kameň je osobitnou črtou dizajnu jednoizbového bytu o ploche 40 m2. m.

Výsledok prináša na mysli úzke uličky stredomorských miest, ktoré sú tak príjemné chodiť v lete. V spálni sa používal tradičnejší materiál - parkety, ale rovnaký tón ako dlažba v ostatných priestoroch.

Steny boli zdobené farbou, dekoratívne omietky a mozaiky, a boli čiastočne pokryté tapetou. Hlavným kritériom je praktickosť, dodržiavanie štýlu nie je tak dôležité, ako je dôležitá trvanlivosť.

Nábytok musel byť vyrobený na objednávku, pretože pre malé byty je pomerne ťažké vyzdvihnúť predmety správnej veľkosti.

kuchyne

Útulný apartmán má kombinovanú kuchyňu a obývaciu izbu. Kuchyňa v tejto dvojúčelovej miestnosti hrá úlohu „prvých huslí“ - zameriava sa na ňu a na hlavné miesto.

Na to, aby sa pohovka „zmestila“ do priestoru, ktorý jej bol pridelený, bolo potrebné urobiť rímsu v smere spálne medzi nosnými konštrukciami. Veľký počet skriniek a nástenných políc vám umožňuje ukladať toľko spotrebného materiálu, koľko potrebujete, a pohodlne umiestniť všetky spotrebiče.

Jedálenský kút je tvorený pri skladaní konferenčného stolíka s miernym pohybom. Samotná kuchynská linka pôsobí ako dekor: bohatá tyrkysová farba fasád maľovaných starožitnosťou upúta pozornosť a stáva sa hlavným vnútorným prízvukom.

Svetlé vankúše slúžia ako dynamický doplnok a jednoduché rolety poskytujú pokojné prostredie.

spálne

Dizajn jednoizbového apartmánu, ktorý je vhodným miestom pre nočný odpočinok, skladací gauč na tento účel nebol vhodný. Široká posteľ, umiestnená v samostatnej miestnosti, umožňuje spať, aj keď jeden z manželov sa venuje intenzívnej činnosti.

Rímsy steny, za ktorými je pohovka za kuchyňou, umožnili usporiadať dve malé, ale priestranné skladovacie priestory: na ľavej strane skrine od podlahy až k stropu, na pravej strane je komoda s výklopnou poličkou, medzi ktorými je audio miestnosť.

Spálňa v útulnom jednoizbovom apartmáne je zdobená tapetou s aktívnym vzorom, všetky ostatné prvky interiéru sú pomerne neutrálne.

Textílie sa vyberajú v rovnakom rozsahu farieb ako tapeta. Z kuchyne a spálne - prístup na balkóny, kde sú umiestnené priestranné skrine. Tam si môžete uložiť náradie, kufre.

kúpeľňa

Teplá béžová dlažba robí malú miestnosť priestrannejšou a pohodlnejšou.

Do skrine sa vložila práčka a kotol na ohrev vody. K dispozícii je aj miesto na pranie a domáce potreby.

Vstupný priestor

Pri návrhu jednoizbového bytu je vstupný priestor miestom, kde sa koncentruje maximálny počet skladovacích priestorov. K dispozícii je skriňa, na topánky, štít v samostatnej skrini. Priestranná šatníková skriňa s oddelenými dverami má priestor pre vysávač.

Chodba vedúca do kuchyne má tiež úložný systém - sú tu riady, obrusy a iné servírovacie predmety.

Jedinou výzdobou vstupného priestoru sú obrazy na stene. Obrazy európskych miest sú navrhnuté v rovnakej farebnej schéme ako celý interiér.

Vstupná hala útulného jednoizbového apartmánu vyzerá veľmi elegantne vzhľadom k položeným priečeliam cez dvere a dokončovaniu šatníka v štýle Provence.

Zanechajte Svoj Komentár