Dizajn jednoizbový byt 35m2. m

Usporiadanie lôžka v jednoizbovom byte vždy predstavuje určitú zložitosť: predsa nebude možné oddeliť ho od zvyšných zón s hlavnými priečkami - spálňa stratí denné svetlo. Musíme použiť každý centimeter priestoru, aby sme sa zmestili do všetkého, čo je pre človeka nevyhnutné pre pohodlie a pohodlie.

Dizajnér Konstantin Entaltsev v jednoizbovom byte 35m2. má tiež spálňu, v ktorej je miesto na uloženie vecí, kuchyňu a malú obývaciu izbu. Samozrejme, ukázalo sa, že je dosť úzka, ale sedačka sa tam zmestila.

Kuchyňa slúži ako jedáleň, aj keď budete mať obed v bare, ale dvaja ľudia sú ubytovaní tam celkom pohodlne.

Lôžko v jednoizbovom apartmáne s rozlohou 35 metrov štvorcových. m. Jeho dekor - horizontálne línie - vizuálne rozširuje priestor a prináša rytmus do interiéru. Rovnaké pruhy sa opakujú na stene v spálni, v ktorej je šatníková skriňa postavená. Traťové svietidlá tiež podporujú myšlienku „pruhovaného“ dizajnu. Tam sú kapely vo výzdobe kuchyne a kúpeľne.

Farebnosť interiéru je tiež „pruhovaná“ - čiernobiela. Ale k tejto klasickej kombinácii, dizajnér pridal jasné farby textilu a dekoratívne triptych panel v obývacej izbe.

Samozrejme, miesto pre nočný odpočinok sa ukázalo byť dosť malé, ale veľké okná čiastočne kompenzujú túto nevýhodu. Nad posteľou vystužené police. Zaujímavé v podobe, že nielen slúžiť ako ďalšie skladovacie miesto, ale aj zdobia interiér jednoizbový byt o 35 metrov štvorcových. m.

kúpeľňa

Zanechajte Svoj Komentár