Interiérový dizajn jednoizbového bytu 39 m2. m.

Garsónka 39 námestí. m. sa nachádza v starej pokojnej oblasti severného hlavného mesta. Dom je tiež starý, čo spôsobilo určité ťažkosti pri prestavbe. Ale v dôsledku toho bolo možné dosiahnuť hlavnú vec - vytvoriť moderný obytný priestor na malom priestore štandardného malého bytu, ktorý zabezpečí všetky potrebné komfortné zóny.

V interiéri jednoizbového bytu sa berie do úvahy aj potreba skladovania rôznych športových potrieb, možnosť usporiadania lôžka pre hostí, v prípade potreby zmena nielen nálady v dome, ale aj jeho dispozície.

štýl

Všeobecne platí, že výsledný štýl možno nazvať škandinávsky minimalizmus. Množstvo čistej bielej farby, skladovacie systémy, skryté pred očami, textílie, prírodné drevo - to všetko prináša nordické bankovky do interiéru.

Interiér jednoizbového apartmánu so spálňou kombinuje odtiene sivej a béžovej farby. Čierne prvky zdôrazňujú dizajnové prvky a sú prízvukom. Na hlavnom bielom pozadí vytvárajú teplé tóny dreva a svetlé slnečné odtiene textilu útulnú atmosféru.

nábytok

Takmer všetok nábytok bol vyrobený špeciálne pre jednoizbový byt o rozlohe 39 m2. m na výkresoch projektanta. Stena s televíznym panelom je pôvodne zdobená: úzka dlhá polica na vybavenie je zavesená na strope na kovové konzoly natreté čiernou farbou. Podobne sa vykonáva montáž posuvných sklenených priečok medzi obývacou časťou a priestorom na spanie.

V spálni je posteľ počas dňa zatiahnutá do steny, zdobená drevom a v noci sa ukrýva. Na oboch stranách sú vybudované skladovacie systémy.

Spálňa vo dne.

Spálňa v noci.

Dizajn interiéru jednoizbového bytu poskytuje rôzne svetelné scenáre pre rôzne príležitosti. Aj pomocou svetla môžete zdôrazniť rozdelenie priestoru. Jedáleň je označená veľkým čiernym závesom - ako guľka v texte.

Neobvyklá stojanová lampa a kovový prívesok v priestore obývacej izby pomôžu vytvoriť útulnosť a pokojnú náladu, alebo zapáliť knihu vo vašich rukách. Pre rovnomerné celkové osvetlenie jednoizbového apartmánu so spálňou vo všetkých priestoroch sú stropné svietidlá, ktoré možno nasmerovať správnym smerom. Zároveň slúžia ako prvok zjednocujúci priestor.

skladovanie

Nie je možné umiestniť objemné skrine na malej ploche, takže som musel hľadať iné riešenia tak, aby v jednoizbovom byte 39 metrov štvorcových. m. sklad a bicykel, alpské lyžovanie a všetky lyžiarske vybavenie.

Na tento účel sme počas prestavby špeciálne zabezpečili dve samostatné miestnosti. Jeden je určený pre bežné oblečenie, druhý, s menším objemom, pre športové potreby. Bicykel pripevnený na stenu - tak to nezasahuje a nezaberie veľa miesta.

Okrem toho sme pri navrhovaní interiéru jednoizbového bytu v každej zóne zabezpečili vlastné skladovacie priestory. V spálni sa nachádza šatníková skriňa, ktorej stredná časť sa v noci zmení na posteľ a na boku môžete uložiť posteľnú bielizeň alebo iné predmety.

V obývacej izbe je dlhá priestranná polica zavesená od stropu na konzolách, na chodbe je elegantná skrinka pod zrkadlom, v kuchyni sú vysoké skrine nad pracovnou doskou, v študijnom priestore sú otvorené police nad pracovným stolom, a dokonca aj v kúpeľni je priestranná skrinka pod umývadlom.

Štúdio apartmán so spálňou nie je preťažené dekorom. Všetky textílie - prírodné, ako by to malo byť v škandinávskom štýle. To je bavlna, vlna a ľan. Najjasnejšie akcenty sú žlté dekoratívne pohovky a čierne kovové prvky zavesených konštrukcií.

Zanechajte Svoj Komentár