Interiérový dizajn bytu 50 metrov štvorcových. m.

Byt 50 m2. m. požadovaný neštandardný prístup. Mladý pár vlastniaci byt nemohol minúť veľkú sumu na opravy a vybavenie. Zároveň chceli získať dostatok miesta na prijímanie hostí a chatovanie s priateľmi, na oddelenú spálňu a zároveň ponechať čo najviac voľného priestoru.

Vybaviť interiér bytu 50 metrov štvorcových. podľa požiadaviek zákazníkov sme museli úplne zmeniť účel funkčných oblastí. V centre mesta bolo vyčlenené miesto pre kuchyňu, a tým bol uvoľnený kútik pre spálňu (ktorá bude v budúcnosti premenená na detskú škôlku) a samostatnú šatňu.

V malej oblasti je iracionálne používať zložité tvary a bohatý dekor, preto, na základe návrhu bytu je 50 m2. m. bol prijatý štýl minimalizmu. Biela farba je základom tohto štýlu a dobrou príležitosťou na „zdvihnutie“ stropov a „odtrhnutie“ stien, aspoň vizuálne.

Drevená podlaha dodáva pevnosť, dekoratívne akcenty vyniknú ešte jasnejšie na pozadí. Mládež a nadšenie prispievajú k situačným prvkom futuristického štýlu, veľmi relevantným pre bývanie pre mladých ľudí.

Do interiéru bytu 50 metrov štvorcových. Byt bol svetlý a otvorený a museli sme sa vzdať oddelenia obytných a kuchynských priestorov. Jednotné intenzívne osvetlenie je zabezpečené veľkým množstvom stropných svietidiel pre jednu lampu, usporiadaných v rade.

Spolu s obývacou izbou je kuchyňa prepojená horčicovo-farebnou konštrukciou, ktorá slúži ako barový pult v kuchyni, TV stolík a polica na knihy v obývacej izbe, ako aj kotvová časť stropných svietidiel, keď sa zdvíha do stropu a ide pozdĺž nej rovnobežne s jej dnom. ,

Vzorka minimalizmu v dizajne bytu 50 metrov štvorcových. m. - spálňa. V ňom nie je žiadny nábytok - len veľká posteľ a dve stoličky. Ich žiarivo oranžová farba slúži ako dekoratívny akcent na pozadí jemnej fialovej farby spálne, funkčne tiež slúžia ako nočné stolíky.

Steny sú zavesené svetlou organzou a vytvárajú dojem, že za nimi nie sú skryté steny, ale obrovské panoramatické okná. Stropné svetlá po obvode miestnosti tento dojem posilňujú a zapĺňajú ho svetlom.

Okrem toho, v čele hlavy sú upevnené dve lampy na otočných pántoch, takže je vhodné čítať pred spaním.

Jediná temná miestnosť v interiéri bytu je 50 m2. m. - kúpeľňa. Sanitárne prvky vystupujú jasne na pozadí čiernej dlažby, menia sa na dekoratívne predmety. Časť stropu komplexného tvaru je natretá horčicovou farbou, prekrývajúca sa s dizajnom obývacej izby.

Zanechajte Svoj Komentár