Biele štúdio apartmán 23 námestí. m.

Dostať sa k dizajnu bieleho bytu štúdio 23 námestí. m., dizajnéri sa snažili nielen „vytlačiť“ každý dostupný centimeter z malej oblasti, ale aj maximalizovať funkčnosť každej položky tak, aby sa neusporiadali už nie príliš priestranné ubytovanie.

Biela sa stala hlavnou farbou projektu, stien a nábytku a čalúnenia pohovky - všetko tu je oslňujúce biela. Jediný rozdiel v štruktúre: fasáda a laminátová podlaha sú lesklé, steny a čalúnenie pohovky sú matné.

V kuchyni je všetko, čo potrebujete - a objem umývania v dvoch miskách, a chladnička, a moderný sporák s rúrou a extraktorom.

Tyrkysovo zafarbená zástera nad pracovným povrchom, obložená keramickými obkladačkami, slúži ako jasný dekoratívny akcent a drevené povrchy stolov stolov zmäkčujú tuhosť a chlad bielych a dodávajú pohodlie bielej garsónke o rozlohe 23 metrov štvorcových. m.

S cieľom ušetriť miesto, sporák, rúra a jedálenský stôl boli spojené do jedného celku, čím sa vytvoril ostrov, ktorý rozdeľuje byt na funkčné zóny. Keďže ostrov je pomerne vysoký, barové stoličky fungujú ako jedálenské stoličky.

V obývacej izbe je pohodlná pohovka, v ktorej sa nachádzal konferenčný stolík a samozrejme televízor.

Pohovka v bielej štúdio apartmán je pre relaxáciu, a tam je posteľ pre nočný spánok - je umiestnený vo výklenku a je vizuálne zvýraznená tapetu s pokojným tmavým vzorom. Základňa lôžka je zvýšená - dizajnéri dávajú ďalšie úložné priestory.

Tiež skrine na oblečenie a rôzne domáce potreby sú k dispozícii v obývacej izbe av priestore chodby, a vedľa postele na stene je niekoľko otvorených políc, kde si môžete dať knihy alebo obľúbené suveníry.

Biela farba dlaždice v malom kúpeľňovom priestore je zmäkčená textilnými prvkami farby mliečnej čokolády. Vlastne, kúpele v štúdiu 23 metrov štvorcových. m. ako taký, malý priestor umožňujúci ubytovať iba umývadlo, kompaktné WC a otvorenú sprchu.

Zdroj //kvartirastudio.ru/

Zanechajte Svoj Komentár