Projekt projektu bytu 35 m2. m.

Dizajn bytu 35 štvorcových. m. vyrobené v ekologickom štýle, prelínajúce prírodné motívy s moderným prístupom k zlepšeniu domova.

Návrhár zmenil malé štúdio na transformovateľný priestor, ktorý sa podľa želania majiteľa môže premeniť na jednu priestrannú izbu alebo vytvoriť malé útulné zákutia, kde môžete odísť do dôchodku. Tento efekt sa dosahuje pomocou oddielov, ktoré sa môžu podľa potreby premiestňovať.

Projekt byt 35 m2. m. je stanovené, že každá z funkčných zón môže byť pridelená, alebo môže byť kombinovaná do celku. To vám umožní pohodlne prijímať hostí, a zároveň získať nočný odpočinok v malej útulnej spálni.

Hlavná farba v byte je biela. Doplňte svoje odtiene dreva a svetlosivé tóny. Okrem toho, akcent farby sa používa v každej z funkčných oblastí: napríklad v kuchyni, byt o 35 metrov štvorcových. m. zabezpečuje použitie trávnatej farby v zástere nad pracovným priestorom, v obývacej izbe nad pohovkou plagát s obrázkom zeleného listu, v spálni je reliéfna stena zvýraznená zeleným svetlom, a dokonca aj v kúpeľni je mladá zelená - vo farbe uterákov.

Funkčné zóny sú kombinované do dvoch veľkých častí, približne rovnakých v oblasti - kuchyňa, jedáleň a obývacia izba - spálňa.

Obývacia izba a spálňa - „mäkká“, útulná časť bytu. Jej hlavnou výzdobou je stena s 3D panelom vo výklenku, osvetlená jemným zeleným svetlom. Vo výklenku sú tri police, cez ktoré prechádzajú drôty visiace zhora, končiace bielymi lampami.

Kuchyňa-jedáleň v byte projektu 35 m2. m. - veľká izba vhodná na varenie a na rodinnú večeru. Poskytuje dostatočný počet úložísk. Táto časť bytu je plná domácich spotrebičov.

V malom byte sa nachádza kompaktná kúpeľňa so sprchovacím kútom a je tu aj miesto na oddelenú skladovaciu miestnosť.

Pozrite si video: Projekty domov - Bungalov O120 - 360 prehliadka (December 2019).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár