Fotografie moderného plochého dizajnu v čiernej, bielej a červenej farbe

Čierno-bielo-červený interiér bol navrhnutý zákazníkom a stelesnený dizajnérmi s prihliadnutím na všetky požiadavky na moderné pohodlné bývanie. Plocha bytu je malá - 56m2, takže najvhodnejším štýlom je minimalizmus.

Hlavnou úlohou dizajnérov bolo vytvoriť priestrannú obývaciu izbu, v ktorej by bolo dosť miesta pre veľkú skupinu priateľov. V tomto prípade by funkčnosť nemala trpieť.

Architekti vytvorili moderný dizajn bytu a poskytli veľké množstvo úložných priestorov, ktoré sú vzájomne prepojené. To vám umožní ponechať maximálne voľné miesto, vytvoriť pocit priestrannosti a zároveň necítiť nepríjemnosti pri hľadaní správnych vecí.

Aby nedošlo k premoženiu obydlia, nepridelili samostatný jedálenský kút, úlohu stola vykonáva barový pult, ktorý tiež oddeľuje obývaciu izbu od kuchyne. Mäkká zóna s ďalšími úložnými systémami v obývacej izbe sa obaľuje v kuchyni s veľkým šatníkom pre potreby domácnosti.

Čierno-bielo-červený interiér musí byť riedený ďalšími farbami, aby sa zjemnil kontrast tejto klasickej trojky. Na začiatku predstavovali svetlošedý odtieň betónu na stenách a strope, zmäkčujúci a kombinujúci tri základné farby. Potom pridali prvky ľahkého dreva a ako výsledok získali harmonický a pohodlný byt.

preplánovanie

Majitelia kúpili jednoizbový byt, ale chceli mať oddelenú miestnosť pre spálňu. Tento problém bol vyriešený prestavbou. S cieľom získať ďalšie miesto, bol vstupný priestor, kuchynský kút a obývacia izba boli kombinované, čo umožnilo nielen prideliť spálňu, ale aj mierne rozšíriť kúpeľňu.

Interiér zahŕňa kombináciu viacerých funkcií v jednom dizajne, čo šetrí priestor a zvyšuje funkčnosť. Na fotografii moderného dizajnu bytu vo vstupnom priestore je priestranná šatníková skriňa, ktorá je kombinovaná s červeným portálom vedúcim do spálne.

Design triky

Podlaha z betónu a stena „pod betónom“, ozdobená dekoratívnou omietkou, umožnila zmäkčiť čiernobiely interiér, aby bola mäkká, aby sa pohodlnejšie. Svetlosivá farba betónu harmonicky spája tri kontrastné tóny a absencia švov pomáha vnímať priestor ako jeden celok. Zostávajúce steny sú natreté svetlým tónom, čo vytvára pozadie pre jasné detaily.

Pôdorysný tehlový múr je hlavným dekoratívnym prvkom v spálni. Je to tiež svetlo, ktoré zmäkčuje zámernú hrubosť textúry. Nábytok vyrobený podľa konštrukčných výkresov, ako aj talianskych svietidiel, pomáha zdôrazniť štýlovosť a originalitu interiéru.

Foto moderného dizajnu bytu: kúpeľňa.

Zanechajte Svoj Komentár