Foto interiér 2-izbový byt v béžových tónoch

Interiér 2-izbového bytu, na žiadosť zákazníka, mal byť elegantný, bohémsky a zároveň moderný. Aby sme v ňom mohli žiť pohodlne, bolo potrebné počítať s dostatočne veľkými skladovacími priestormi, ako aj zorganizovať jasné oddelenie zón pri zachovaní maximálneho otvoreného priestoru.

Dizajn bytu v béžových tónoch premýšľal do najmenšieho detailu, dekorácia používala hlavne prírodné materiály. Rozhodli sa vzdať tapety, dekoratívne omietky pokrýva steny, av niektorých miestach - tehla. Podlahová doska bola položená na podlahu a iba v „priechodných“ priestoroch - chodba, kuchyňa a kúpeľňa - podlaha je obložená keramickými obkladačkami.

Ak chcete vizuálne zväčšiť malý byt, všetky nátery sú buď lesklé alebo perleťové, nie okrem tehlových stien: sú natreté v bielej farbe s prídavkom perleťovej matky.

Svieti v brilantnom interiéri bytu pridáva premyslené osvetlenie. V každej zóne je vlastná a môže byť zahrnutá buď samotná alebo v kombinácii s inými ľahkými skupinami. Krištáľové detaily svietidiel dopĺňajú celkový obraz s dúhovými iskrami svetla, ktoré vytvárajú efekt palácovej elegancie.

Dizajn bytu v béžových farbách možno definovať ako minimalizmus, ale použitie lesklých prvkov a teplých farieb vo výzdobe dodáva očarujúcemu dotyku tento pomerne prísny štýl. Od minimalizmu tu - jednoduché formy, striktná geometria, v ktorej prevládajú priamky, obdĺžnikové prvky a kruhy, veľa svetla a priestoru. Béžová gama v spoločných priestoroch a broskyne - v intímnej časti spálne vytvárajú teplo a pohodlie.

nábytok

Nábytok pre interiér bytu bol vybraný v štýle minimalizmu a doplnený luxusnými prvkami výzdoby, ako je napríklad zrkadlo v kúpeľni. V kuchyni je všetko na mieru, lesklé fasády a stolová doska, častice, ktoré odrážajú svetlo, sa pridávajú k zloženiu umelého kameňa, zdá sa, že sú ešte priestrannejšie vďaka odrazenému svetlu a odleskom.

Lesklý strop opticky takmer zdvojnásobuje výšku miestnosti. Matný povrch pokožky zjemňuje tento lesk: béžová pohovka v obývacej izbe, biele stoličky v kuchyni a bledoružová posteľ v spálni.

Interiér izby 2-izbový byt: izba

Vstupná hala

Aby nedošlo k preťaženiu dizajnu bytu objemnými skrinkami, hlavný skladovací systém sa nachádza v hale - tu zaberá takmer celú stenu. Vrchné odevy, obuv, použité predmety, nie všetky ročné obdobia sa tu bez problémov zmestia.

Interiér izby 2-izbový byt: kúpeľňa

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár